27223 Febi
Датчик тиску масла
4,98 – 10,13 USD

Рейтинг: 4.5 / 5

27223 Febi датчик тиску масла

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Febi 27223 Датчик тиску масла
Сьогодні, Київ
9,31 $ ПОКАЗАТИ
FAE 12436 Датчик давления масла opel (m10x1) (черный)
У наявності, Одеса
6,91 $ ПОКАЗАТИ
FAE 12439 Датчик fae
Сьогодні, Львів
6,63 $ ПОКАЗАТИ
Facet 70141 Датчик тиску масла opel 97-- 0.55 бара.
Сьогодні, Золочів
3,95 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик давления масла
У наявності, Черкаси
7,39 $ ПОКАЗАТИ
Fiat/Alfa/Lancia 55233423 Датчик тиску масла
У наявності, Житомир
33,34 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик давления масла с амортизационным элементом и уплотнительным кольцом
Сьогодні, Хмельницький
9,49 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 205691 Датчик тиску масла
У наявності, Київ
3,78 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 55354325 Б/В Датчик давления масла
Сьогодні, Лубни
2,41 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик тиску масла
Сьогодні, Київ
5,67 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик показника тиску масла 27223 FEBI Датчик тиску оливи
Сьогодні, Київ
16,97 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Czujnik ciśnienia oleju (0,3-0,55bar, 1 pin, niebieski) pasuje do: alfa romeo 159 buick encore cadillac elr chevrolet aveo, cruze, volt fiat stilo opel agila a, ampera, astra g 1.0-1.8lpg 11.96-
3 дня, Рава-Руська
10,05 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла (0,3-0,55бар, 1 pin, синій) alfa romeo 159 buick encore cadillac elr chevrolet aveo, cruze, volt fiat stilo opel agila a, ampera, astra g, astra g classic 1.0-1.8lpg 11.96-
Сьогодні, Київ
8,97 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла (0,3-0,55бар, 1 pin, синій) alfa romeo 159 buick encore cadillac elr chevrolet aveo, cruze, volt fiat stilo opel agila a, ampera, astra g, astra g classic 1.0-1.8lpg 11.96-
Сьогодні, Київ
8,70 $ ПОКАЗАТИ
Swag 40917665 Sw 40917665
Сьогодні, Львів
6,92 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла opel corsa / opel astra / opel agila
Сьогодні, Дніпро
8,42 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла opel corsa / opel astra / opel agila
Сьогодні, Київ
10,29 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3592 Датчик тиску оливи
Сьогодні, Кременчук
6,34 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 93190643 Датчик давления
У наявності, Харків
8,26 $ ПОКАЗАТИ
JP Group 1293500100 Датчик тиску оливи
У наявності, Черкаси
3,86 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3592 Датчик давления масла
У наявності, Чернівці
4,87 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
16,16 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Febi opel датчик тиск.мастила 0,3-0,55bar astra h, corsa c, vectra c
Сьогодні, Вінниця
11,20 $ ПОКАЗАТИ
Opel 55581588 Датчик тиску оливи (вир-во opel)
Сьогодні, Одеса
14,15 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Febi датчик тиску оливи opel combo/astra/vectra/corsa 1.0-1.8 96- (m10x1)
У наявності, Чернівці
5,88 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3573 Датчик тиску масла cruze/t300/orlando
У наявності, Луцьк
4,98 $ ПОКАЗАТИ
Tempest TP081377 Tp081377 tempest датчик тиску масла
У наявності, Kryukivshchyna
7,00 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3592
У наявності, Львів
11,66 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13279487 Датчик показника тиску масла 13279487 OPEL Б/В підкрилок+
Сьогодні, Хуст
22,40 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик давления масла
У наявності, Харків
9,11 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла (0,3-0,55бар, 1 pin, синій) alfa romeo 159 buick encore cadillac elr chevrolet aveo, cruze, volt fiat stilo opel agila a, ampe
Сьогодні, Луцьк
9,57 $ ПОКАЗАТИ
Febi 27223 Датчик тиску масла opel corsa / opel astra / opel agila
3 дня, Запоріжжя
8,19 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 24461315 Датчик тиску масла двигуна 24461315 GM Б/В Датчик тиску масла fiat doblo 09-23, citroen nemo 08-17, opel combo d 11-18 545876
Сьогодні, Харків
3,81 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 55581588 Датчик тиску масла двигуна 55581588 GM Б/В Датчик давления масла
Сьогодні, Bilohorodka
10,08 $ ПОКАЗАТИ
Swag 40917665 Датчик тиску масла 40917665 SWAG Датчик тиску масла chevrolet aveo opel astra
Сьогодні, Коломия
10,13 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 55581588 Б/В Корпус масляного фильтра
Сьогодні, Одеса
75,59 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик тиску оливи opel astra g, h, j, combo/chevrolet aveo 1.0-1.8i 96-
У наявності, Житомир
6,38 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6ZL008780011 Датчик тиску мастила
Сьогодні, Львів
9,36 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 55354325 Датчик тиску масла 55354325 GM Б/В Buick encore датчик тиску масла
У наявності, Київ
3,78 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6ZL008780011 Датчик тиску оливи -
Завтра, Чернівці
13,28 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик тиску масла
Сьогодні, Харків
6,13 $ ПОКАЗАТИ
Stellox 0608007SX Датчик тиску масла
У наявності, Полтава
3,19 $ ПОКАЗАТИ
Fiat/Alfa/Lancia 55233423 Б/В Датчик тиску масла 1,4 b.
Сьогодні, Городенка
5,75 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3592 Датчик тиску оливи
Сьогодні, Київ
5,89 $ ПОКАЗАТИ
Standard 50938 Б/В Датчик давления масла
У наявності, Харків
2,86 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3509 Датчик давления масла
Сьогодні, Одеса
7,60 $ ПОКАЗАТИ
Vernet OS3509 Датчик тиску оливи
Сьогодні, Бровари
7,96 $ ПОКАЗАТИ
Febi 17665 Датчик давления масла
У наявності, Дніпро
5,32 $ ПОКАЗАТИ
QUINTON HAZELL XOPS109 Датчик тиску оливи
Сьогодні, Ізмаїл
3,05 $ ПОКАЗАТИ
4,98 – 10,13 USD
У наявності

Рейтинг: 4.5 / 5

7

Характеристики Febi 27223

Датчик тиску масла

Виробник
Febi
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Аналог
Поверхня
Оцинкований
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
З кільцем ущільнювача
Колір
Синій
Країна виробництва
Німеччина
Колір
Синій
Різьба
M10x1
Зовнішня різьба, мм:
M10 x 1
Тиск вмикання (бар)
0,3-0,55
Вага (кг)
0,030
Точка вмикання від (бар)
0,3
Точка вмикання до (бар)
0,55
Кількість приєднань
1
Ширина зіву гайкового ключа
22
Товщина упаковки, мм:
22
Ширина зіву гайкового ключа
24
Ширина упаковки, мм:
25
Вага (г)
31
Довжина упаковки, мм:
50
Розмір зовнішньої різьби
M10 x 1
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Febi 27223

Аналоги (замінники) Febi 27223

Датчик тиску масла на популярні моделі авто

Інші запчастини FEBI

Як купити запчастину Febi 27223 по привабливим цінам в Україні?

В онлайн-каталозі Авто.про можна придбати якісні автомобільні запчастини Febi 27223 як оптом, так і в роздріб. Ціни на 27223 Febi – від 4.98 USD до 10.13 USD. Купити Febi 27223 можна у 689 продавців з Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Рівне, Луцьк, Вінниця, Запоріжжя, Ковель, Кривий Ріг, Хмельницький, Миколаїв, Полтава, Кременчук, Калини, Zaporizhzhya, Житомир, Петропавлівська Борщагівка, Бровари.