Авторозбірка

Завантаження...

Нещодавно додані автомобілі

Пошук б/у запчастин для іномарок

У розділі Авторозборки на АвтоПро Україна Ви можете купити б/у запчастини та деталі на Ваш автомобіль.
photo of car parts
Авторозборка – це розбирання автомобілей на запчастини, які після цього продаються. На розбірках для іномарок Ви можете придбати як кузовні елементи (звичайно, треба підбирати під колір власного авто): фари, лобове скло, дзеркала заднього виду, капот, багажник, решітку радіатора, фаркоп, двері і т.п., так і основні агрегати автомобіля: двигун, генератор, коробку передач, стійки, важелі, а також сидіння, колеса, шини, тощо. Розбірка автомобілей та купівля автозапчастин б/у набула особливої актуальності під час кризи. Завдяки сервісу Автопро автолюбителі мають можливість виставляти неробоче авто на розбирання.
Багато людей з недовірою відносяться до б/у запчастин, але якщо Ви знаєтеся на конструкції власного автомобіля, то можете заощадити гроші при покупці б/у запчастини, а також у випадку заміни запчастин власноруч. До того ж доволі часто продавець із розбірок надає гарантію на деталь - це означає, що він впевнений у якості запчастин.
photo of car parts
Найчастіше, після ДТП чи корозії кузова відбувається розбирання авто на запчастини. На нашому сайті також розміщуються розбірки японських авто, американських, корейських, китайських виробників; а також розбірки вантажівок і автобусів. У нашій базі представлені ціни від реальних авторозбірок в офлайні та інтернет-магазинах Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова та інших міст України.