1854039 Opel
Компресор кондиціонера
183,44 – 237,13 USD

Рейтинг: 4.6 / 5

1854039 Opel компресор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Opel 1854039 Ремкомплект компресора gm/delphi
У наявності, Київ
56,05 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор ldv convoy (1996) 2.5 tdic
У наявності, Київ
196,71 $ ПОКАЗАТИ
AVA OLAK280 Ava opel компресор кондиціонера astra f, calibra a, vectra a
У наявності, Київ
193,34 $ ПОКАЗАТИ
AVA OLAK280 Компресор холодоагенту OLAK280 AVA Компресор кондицiонера clever fit
Сьогодні, Київ
188,34 $ ПОКАЗАТИ
KAM 88801000181 Компресор кондиціонера 88801000181 KAM Компрессор кондиционера
У наявності, Харків
187,38 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компресор кондиціонеру delphi tsp0155009
Сьогодні, Луцьк
227,75 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Сьогодні, Київ
204,92 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058
Післязавтра, Львів
216,65 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Хмельницький
227,10 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Oфiційний delphi tsp0155009 компресор кондицiонера
Сьогодні, Київ
258,93 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Насос кондиціонера AC0025 MS GROUP Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
У наявності, Київ
183,44 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Чернівці
214,68 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Насос кондиціонера AC0025 MS GROUP Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04 5073880
У наявності, Київ
175,73 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компресор кондиціонеру delphi tsp0155009
Сьогодні, Київ
239,13 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Одеса
204,92 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор холодоагенту AC0025 MS GROUP Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04 5073880
У наявності, Харків
175,73 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Nissens opel компресор кондиціонера astra f, calibra a, vectra a
Сьогодні, Луцьк
196,71 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера AC0025 MS GROUP Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04 5073880
У наявності, Львів
175,73 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор системи кондиціювання 89058 NISSENS Компресор кондиціонера
Сьогодні, Київ
231,72 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510014 Компресор кондиціонера
6 днів, Ковель
291,17 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
Сьогодні, Київ
175,73 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
У наявності, Київ
156,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Сьогодні, Київ
216,77 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510014 Kompresor klimatyzacji (profesjonalnie regenerowany) pasuje do: opel astra f, astra f classic, calibra a, campo, omega a, tigra, vectra a 1.4-3.0 03.87-01.05
Післязавтра, Рава-Руська
291,17 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор ldv convoy (1996) 2.5 tdic
Завтра, Рівне
228,04 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компрессор кондиционера
Сьогодні, Дніпро
239,03 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510014 Компресор кондиціонера
5 днів, Ковель
291,17 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компрессор кондиционера
Сьогодні, Дніпро
248,99 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компрессор кондиционера
Завтра, Запоріжжя
237,13 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Nissens opel компресор кондиціонера astra f, calibra a, vectra a
Сьогодні, Хмельницький
231,21 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера ldv convoy 96-/opel astra f 91-/f 98- 89058
Сьогодні, Дніпро
241,80 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Луцьк
204,50 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Одеса
204,92 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009
Сьогодні, Дніпро
227,75 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
Сьогодні, Харків
161,27 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
У наявності, Київ
156,97 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510014 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
326,24 $ ПОКАЗАТИ
AVA OLAK280 Компресор, система кондиціонування повітря
Сьогодні, Київ
183,66 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Delphi оригінал висока якість гарантія
Сьогодні, Київ
227,75 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Nissens opel компресор кондиціонера astra f, calibra a, vectra a
Сьогодні, Вінниця
231,21 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510014 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
313,85 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0025 Компресор кондиціонера новий opel astra g 98-05, tigra 94-00, astra f 91-98; daewoo nubira 03-05, nubira 99-03, leganza 97-03, nubira 97-01, rezzo 00-04
У наявності, Київ
156,51 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89058 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Львів
210,78 $ ПОКАЗАТИ
Opel 1135319
У наявності, Київ
204,59 $ ПОКАЗАТИ
Opel 1131909 Б/В Компрессор кондиционера opel astra f. номер по складу: 19552
Сьогодні, Одеса
Договірна ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155009 Компрессор кондиционера
У наявності, Київ
227,75 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 1131909 Б/В Компрессор кондиционера opel astra f 1.6 16v (daewoo leganza (klav) 97-04,nubira)
У наявності, Кривий Ріг
44,34 $ ПОКАЗАТИ
Opel 97044161 Б/В Компрессор кондиционера
Сьогодні, Запоріжжя
204,18 $ ПОКАЗАТИ
AVA OLAK280 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Хмельницький
213,23 $ ПОКАЗАТИ
183,44 – 237,13 USD
У наявності

Рейтинг: 4.6 / 5

30

Характеристики Opel 1854039

Компресор кондиціонера

Виробник
Opel
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Оригінал (OE/OEM)
Оригінальний артикул
1854 039
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Холодоагент:
R134A
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Opel 1854039

Аналоги (замінники) Opel 1854039

Компресор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини OPEL

Як купити запчастину Opel 1854039 по привабливим цінам в Україні?

На даний момент ви можете обрати варіант покупки 1854039 Opel серед багатьох пропозицій від 279 продавців за вартістю: від 183.44 USD до 237.13 USD. В онлайн-каталозі Авто.про доступні пропозиції вживаної та нової автозапчастини з міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Луцьк, Вінниця, Ковель, Рівне, Житомир, Запоріжжя, Тернопіль, Хмельницький, Деміївка, Кривий Ріг, Полтава, Миколаїв, Івано-Франківськ, Черкаси, Севастополь. Якщо хочете уточнити інформацію про автозапчастину 1854039 Opel, зв’яжіться з продавцем за контактними даними в картці товару.