00288 Ossca
Датчик температури охолоджуючої рідини
3,61 – 9,82 USD

Рейтинг: 4.3 / 5

00288 Ossca датчик температури охолоджуючої рідини

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Ossca 00288 Датчик температуры охлаждающей жидкости
Сьогодні, Одеса
2,79 $ ПОКАЗАТИ
VEMO/Vaico V107209091
4 дня, Ковель
12,40 $ ПОКАЗАТИ
Facet 73101 Датчик температури води vw passat/polo 88--
Завтра, Золочів
6,37 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191 Датчик температури охолоджуючої рідини
У наявності, Київ
3,33 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191 Датчик температури охолоджувальної рідини
У наявності, Київ
4,25 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Датчик температури води
У наявності, Харків
5,89 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Датчик температури охолоджуючої рідини
Завтра, Київ
5,92 $ ПОКАЗАТИ
Stellox 0604000SX Датчик температури рідини охолоджувальної
У наявності, Київ
4,75 $ ПОКАЗАТИ
Autlog AS2005 Датчик температуры в термостат vw lt/t4 2.5tdi (2-конт.) as2005
У наявності, Суми
4,50 $ ПОКАЗАТИ
Vernet WS2577 Датчик температури охолоджувальної рідини
Завтра, Кременчук
6,65 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Датчик температури охолоджуючої рідини
Завтра, Одеса
6,31 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6PT009107551 Датчик температури (2 конт./синій) vw t4/audi a4/a6 83-03
У наявності, Харків
9,33 $ ПОКАЗАТИ
VAG 025906041A Б/В Датчик температуры охлаждающей жидкости
Завтра, Харків
4,67 $ ПОКАЗАТИ
KW AUTOMOTIVE 530101 Датчик покажчика температури охолоджуючої рідини 530101 KW Датчик температуры охлаждающей жидкости
У наявності, Одеса
10,30 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191 Датчик температури охолоджуючої рідини vw caddy i/ii/t4 1.4-2.5 85-04 (2 конт.) (синій)
У наявності, Чернівці
3,41 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6PT009107551 Hella датчик температури охолоджуючої рідини vw t4 1.4-2.5 -04 (2 конт.) (синій)
У наявності, Чернівці
8,95 $ ПОКАЗАТИ
EPS 1830101 Eps vw датчик температури води audi,seat (2 контакту ,синій)
Завтра, Київ
8,93 $ ПОКАЗАТИ
FAE 33630 Датчик температуры охлаждающей жидкости v5.310b
У наявності, Львів
9,82 $ ПОКАЗАТИ
Facet 73101 Дат.темпер.ож 2-x конт. синий
У наявності, Київ
7,69 $ ПОКАЗАТИ
JP Group 1193100800 Jp group vw датчик темп.воды (синий , 2­контакта) golf,passat,t4,audi
Сьогодні, Кам’янець-Подільський
3,23 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191 63,6 luksimburg датчик температуры охлаждающей жидкости
У наявності, Київ
9,82 $ ПОКАЗАТИ
VAG 025906041A Датчик покажчика температури охолоджуючої рідини 025906041A VAG Б/В Датчик температуры охлаждающей жидкости
Завтра, Київ
13,67 $ ПОКАЗАТИ
Facet 73101 Датчик температури (2 конт./синій) vw t4/audi a4/a6 83-03 (7.3101) facet
Завтра, Харків
8,57 $ ПОКАЗАТИ
Goodway CTSVAG33630 Датчик температуры в фланце на гбц ( 2 контакта. синий ) vw t4, golf, caddy, passat. audi 80, 100, a
У наявності, Харків
4,73 $ ПОКАЗАТИ
Jakoparts 70511261 Датчик температури рідини, що охолоджує audi, ford, mb, seat, skoda, smart, vw (вир-во elparts)
Завтра, Одеса
9,88 $ ПОКАЗАТИ
ERA 330286 Датчик температури охолоджуючої рідини 330286 ERA Датчик температуры охлаждающей жидкости
У наявності, Київ
3,61 $ ПОКАЗАТИ
Facet 73101 Датчик температури (2 конт./синій) vw t4/audi a4/a6 83-03
У наявності, Житомир
7,64 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191 Датчик температури vw caddy ii, lt 28-35, t4, audi a6 c4 2-х конт. (синій) (topran)
Завтра, Любомль
3,12 $ ПОКАЗАТИ
Vernet WS2577 Датчики
Завтра, Київ
5,35 $ ПОКАЗАТИ
NRF 727009 Czujnik temeratury vw golf 1.4 97-
Завтра, Львів
5,26 $ ПОКАЗАТИ
AND 3F906001 Датчик температури
Завтра, Чернівці
3,32 $ ПОКАЗАТИ
Autlog AS2005 Датчик t" охол.рідини autlog as2005 (1.830.086)(ws2577)(fe34762)audi 100 (4a, c4); ford galaxy (wgr)
Завтра, Івано-Франківськ
3,32 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Датчик температури охолоджуючої рідини (кількість контактів: 2, синій)
Завтра, Львів
5,31 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Температурний датчик охолоджувальної рідини
У наявності, Харків
7,13 $ ПОКАЗАТИ
VEMO/Vaico V107209091 Датчик температуры w/a без резьбы 2_x синий v
У наявності, Одеса
9,50 $ ПОКАЗАТИ
JP Group 1193100800 Датчик температуры синий jp group
Сьогодні, Київ
3,60 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original TSE23 Датчик покажчика температури охолоджуючої рідини TSE23 MAHLE Датчик температури води
Завтра, Київ
21,19 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 100191755 Датчик температури охолоджуючої рідини
Завтра, Первомайськ
6,33 $ ПОКАЗАТИ
Metzger 0905018 Датчик температури охолоджувальної рідини
Завтра, Київ
7,65 $ ПОКАЗАТИ
Vernet WS2577 Покажчик температури охолоджуючої рідини WS2577 VERNET Б/В Датчик температуры охлаждающей жидкости
У наявності, Київ
2,53 $ ПОКАЗАТИ
VAG 025906041A Б/В Датчик температруры
Завтра, Одеса
3,80 $ ПОКАЗАТИ
VAG 025906041A Б/В Датчик температуры охлажд. жидк. audi 100
Завтра, Хуст
5,07 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6PT009107551 Czujnik temperatury płynu chłodzącego (ilość pinów: 2, niebieski) pasuje do: audi 100 c4, 80 b3, 80 b4, a4 b5, a6 c4, cabriolet b3 ford galaxy i nissan patrol gr v, pick up 1.0-3.0d 08.80-
Завтра, Рава-Руська
9,87 $ ПОКАЗАТИ
Vernet WS2577 Датчик температури охолоджуючої рідини WS2577 VERNET Датчик температури охолоджуючої рідини
Завтра, Харків
7,42 $ ПОКАЗАТИ
VAG 025906041A Датчик температуры охлаждающей жидкости audi 100
Завтра, Біла Церква
28,16 $ ПОКАЗАТИ
Swag 30934762 Датчик температуры охлаждающей жидкости
Завтра, Київ
15,57 $ ПОКАЗАТИ
EPS 1830101 Датчик температури охолоджувальної рідини
Завтра, Дніпро
9,72 $ ПОКАЗАТИ
EPS 1830101 Датчик температури охолоджувальної рідини
Завтра, Дніпро
9,33 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1008009050 Б/В Датчик, температура охлаждающей жидкости
Завтра, Ізмаїл
2,53 $ ПОКАЗАТИ
HELLA 6PT009107551 Датчик температури охолоджуючої рідини (кількість контактів: 2, синій) audi 100 c4, 80 b3, 80 b4, a4 b5, a6 c4, cabriolet b3 ford galaxy i nissan pa
Завтра, Луцьк
9,95 $ ПОКАЗАТИ
3,61 – 9,82 USD
У наявності

Рейтинг: 4.3 / 5

16

Характеристики Ossca 00288

Датчик температури охолоджуючої рідини

Виробник
Ossca
Країна бренду
Китай
Тип запчастини
Аналог
Колір
Синій
Кількість штекерних контактів
2
Зовнішній діаметр (мм)
20
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Колір:
Синій
Кількість контактів:
2
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Ossca 00288

Аналоги (замінники) Ossca 00288

Датчик температури охолоджуючої рідини на популярні моделі авто

Інші запчастини OSSCA

Як купити запчастину Ossca 00288 по конкурентним цінам в Україні?

В онлайн-каталозі Авто.про можна купити нові оригінальні автомобільні запчастини Ossca 00288 як в роздріб, так і оптом. Ціни на 00288 Ossca – від 3.61 USD до 9.82 USD. Придбати Ossca 00288 можна у 566 продавців з Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Чернівці, Хмельницький, Запоріжжя, Рівне, Полтава, Житомир, Кривий Ріг, Миколаїв, Тернопіль, Івано-Франківськ, Ковель, Кременчук, Суми.