HY9002 General Ricambi
Рульова рейка
155,61 – 186,44 USD

Рейтинг: 4.2 / 5

HY9002 General Ricambi рейка рульова

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
General Ricambi HY9002 Б/В Рульова рейка реставрована hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Львів
192,55 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Оригінальна відновлена рейка з гпк (гарантія 1 рік, можливий обмін) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Київ
144,18 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Б/В Рульова рейка реставрована гарантія 1 рік (обмін, або ремонт) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Львів
216,62 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Реставрація Оригінал відновлена рейка !для vippro ціна з обміном на стару! з гпк (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Київ
163,49 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Б/В Рульова рейка hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Львів
228,02 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Оригінал! відновлена рейка з гпк !власна наявність! (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Київ
180,88 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Оригінальна відновлена рейка з гпк (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
У наявності, Київ
155,61 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Кермова рейка hyundai 57710-17200 реставрація
Завтра, Луцьк
184,95 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212R
Завтра, Рівне
163,34 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017300 Рульова рейка 5770017300 HYUNDAI Б/В Dv4275 5770017300 рульова рейка hyundai/kia matrix 2001-2010
Завтра, Рівне
83,99 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding HY212R Кермова рейка HY212R MSG Rebuilding Реставрація Рульова рейка з гпк відновлена hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08 5003807
У наявності, Харків
174,69 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017200 Рейковий рульовий механізм 5770017200 HYUNDAI Б/В Рулевая рейка hyundai matrix accent 2 состояние отличное. отправляем без предоплаты. гарантия на установку 14 дней...
Завтра, Рівне
82,98 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Харків
163,34 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Реставрація Оригінальна відновлена рейка з гпк (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Завтра, Київ
182,74 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рейковий рульовий механізм HY212 MS GROUP Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08 282645
У наявності, Київ
186,44 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017300 Б/В Рульова рейка hyundai matrix відновлена 6 місяців гарантія
У наявності, Виноградів
253,36 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9019 Кермова рейка HY9019 GENERAL RICAMBI Реставрація Оригінальна гідравлічна рульова рейка після професійної реставрації. перевірена на стенді під тиском, без люфтів і протікань. гарантія 6 місяців. готова до встановлення. підберемо за vin, швидка відправка.
Завтра, Львів
168,92 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Кермова рейка hyundai 57710-17200 реставрація
Завтра, Київ
179,56 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рейковий рульовий механізм HY212 MS GROUP Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08 282645
У наявності, Львів
186,44 $ ПОКАЗАТИ
General Ricambi HY9002 Аналог! нова кермова рейка з гпк (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
Сьогодні, Київ
192,37 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08
Завтра, Київ
185,33 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Кермова рейка hyundai 57710-17200 реставрація
Завтра, Одеса
183,78 $ ПОКАЗАТИ
Mando HY212R Б/В Рулевая рейка с гур восстановленная hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Дніпро
185,58 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Б/В Рульова рейка 1,6i (4) гу hyundai matrix 06- 5771017200
У наявності, Харків
76,01 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017200 Кермова рейка 5770017200 HYUNDAI Б/В Рейка рульова hyundai matrix
Завтра, Yavoriv
78,39 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08
Завтра, Дніпро
174,41 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08
Завтра, Дніпро
170,14 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рулевая рейка с гур новая hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Запоріжжя
180,21 $ ПОКАЗАТИ
ATG HR0147
Завтра, Дніпро
195,40 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Київ
186,45 $ ПОКАЗАТИ
Mando HY212R Б/В Рулевая рейка с гур восстановленная hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Харків
185,58 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017200 Запчастина під замовлення, час/терміни уточнюйте в менеджера
7 днів, Київ
111,26 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Реставрація hyundai висока якість гарантія
Сьогодні, Київ
176,91 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, hyundai matrix (fc) 01-10 зсу знижка
Завтра, Харків
173,24 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Харків
180,15 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212 Рульова рейка з гпк нова hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08
Завтра, Одеса
193,67 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 5771017200 Б/В Рейка рулевая hyundai matrix 01-
Завтра, Київ
98,81 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Реставрація Кермова рейка реставрація ( без тяг та пильників) reb core
У наявності, Київ
180,99 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212R Кермова рейка HY212R MS GROUP Рейка rebuilding original hyundai matrix (fc) (2001 - 2010). гарантия 1 год. восстановленный оригинал компанией spro steering professionally после полной переборки и диагностики на стенде гур
У наявності, Київ
134,38 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding HY212R Реставрація Рульова рейка з гпк відновлена hyundai matrix 08-10, hyundai matrix 01-08
Завтра, Київ
164,33 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017200 Б/В Рулевая рейка с гу hyundai matrix 01- 5770017200
Завтра, Харків
155,52 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212R Кермова рейка HY9212R AGR Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Київ
171,51 $ ПОКАЗАТИ
MSG HY212
Завтра, Дніпро
181,39 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding HY212R Рулевая рейка с гур восстановленная hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Запоріжжя
159,79 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5770017200 Б/В Рулевая рейка с гу hyundai matrix 01- 57700-17200
Завтра, Харків
167,98 $ ПОКАЗАТИ
AGR HY9212 Рулевая рейка с гур новая hyundai matrix (fc) 01-10
Завтра, Харків
254,94 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Рульова рейка 5771017200 HYUNDAI Б/В Рулевая рейка б/у hyundai matrix 2001-2010
У наявності, Одеса
152,02 $ ПОКАЗАТИ
Reikanen R0902 Оригінальна відновлена рейка з гпк (гар-тія 12 міс) hyundai accent ii (lc) 00-05,accent седан (lc) 00-05
У наявності, Київ
207,93 $ ПОКАЗАТИ
Hyundai/Kia 5771017200 Б/В Коробка передач в сборе-рул. привод с усил.
Завтра, Київ
Договірна ПОКАЗАТИ
155,61 – 186,44 USD
У наявності

Рейтинг: 4.2 / 5

47

Характеристики General Ricambi HY9002

Рульова рейка

Виробник
General Ricambi
Країна бренду
Італія
Тип запчастини
Аналог
Вид експлуатації
Гідравлічний
Розмір різьблення осьовий шарнір
M14
Вид механізмів повороту
Рейковий механізм повороту
Довжина (мм)
1160
Довжина упаковки, мм:
1310
Товщина упаковки, мм:
160
Ширина упаковки, мм:
300
Вага (г)
5000
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Тип підсилювача керма:
Гідропідсилювач керма
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для General Ricambi HY9002

Аналоги (замінники) General Ricambi HY9002

Рульова рейка на популярні моделі авто

Інші запчастини GENERAL RICAMBI

Як купити запчастину General Ricambi HY9002 по привабливим цінам в Україні?

Ви можете придбати запчастини для авто General Ricambi HY9002 в онлайн-каталозі Авто.про як за роздрібною, так і за оптовою ціною. Купити HY9002 General Ricambi можна у 395 продавців за вартістю від 155.61 USD до 186.44 USD у містах: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Вінниця, Ковель, Рівне, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Житомир, Деміївка, Чернігів, Yavoriv, Виноградів, Коломия. Також ви можете детальніше запитати наявність автозапчастини General Ricambi HY9002 на складі та можливість доставки у зручне для вас місце.