115476 Sachs
Амортизатор передній
28,88 – 66,78 USD

Рейтинг: 3.9 / 5

115476 Sachs амортизатор передній

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Sachs 115476 1шт ниже закупки
У наявності, Київ
33,33 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1266240001 Амортизатор передний
У наявності, Мукачево
47,65 $ ПОКАЗАТИ
Tashiko G66002 Стойка амортизатора передняя G66002 TASHIKO Картридж амортизатора tashiko передній audi 100, 200, a6 c4, v8 1976-1997 366002
У наявності, Київ
28,25 $ ПОКАЗАТИ
Japan Parts MM00012 Japanparts audi амортизатор газ. передн.100/200/a6
Завтра, Київ
40,36 $ ПОКАЗАТИ
Static 880269 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
Завтра, Київ
54,34 $ ПОКАЗАТИ
Raiso RS318303 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ,)
Завтра, Київ
28,88 $ ПОКАЗАТИ
Static 880269 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
У наявності, Вінниця
49,90 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор
Завтра, Київ
60,72 $ ПОКАЗАТИ
Japan Parts MM00012 Japanparts , амортизатор газ. передн.100/200/
У наявності, Київ
39,08 $ ПОКАЗАТИ
Static 880269 Static
У наявності, Київ
49,90 $ ПОКАЗАТИ
Kemp 7764347 Вкладыш передний аморт. аudi-100 82-94 газ
У наявності, Київ
33,36 $ ПОКАЗАТИ
Tashiko G66002 Амортизатор передній G66002 TASHIKO Картридж амортизатора tashiko передній audi 100, 200, a6 c4, v8 1976-1997 366002
У наявності, Одеса
28,25 $ ПОКАЗАТИ
Kemp 7764347 Вкладыш передний аморт. аudi-100 82-94 газ
Завтра, Харків
33,21 $ ПОКАЗАТИ
Raiso RS318303 Амортизатор передній RS318303 RAISO Амортизатор перед
У наявності, Ковель
24,83 $ ПОКАЗАТИ
Japko MJ00013 Mj00013 japko-амортизатор
У наявності, Київ
30,86 $ ПОКАЗАТИ
Bilstein 21030390 Амортизатор bilstein audi a4, a4 avant, a6, a6 avant "f
Завтра, Одеса
62,78 $ ПОКАЗАТИ
Bilstein 21030390 Амортизатор передній
У наявності, Івано-Франківськ
71,33 $ ПОКАЗАТИ
Daco 444750 Ам-тор перед. audi 100 90-/200 83-/a6 2.5tdi 94- маслянний
У наявності, Чернівці
34,24 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli 1425G Magneti marelli амортизатор газовий передн. audi 100 [351425070000]
Завтра, Київ
30,98 $ ПОКАЗАТИ
Raiso RS318303
У наявності, Львів
25,22 $ ПОКАЗАТИ
Raiso ST303318 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
У наявності, Вінниця
25,17 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор підвіски
У наявності, Луцьк
70,13 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор підвіски
Завтра, Кременчук
65,75 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002
Післязавтра, Львів
70,88 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор передній
Завтра, Київ
67,66 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Стійка передня 366002 KAYABA Autooil амортизатор
Завтра, Київ
66,36 $ ПОКАЗАТИ
VAG 4A0413031J Амортизатор передній 4A0413031J VAG Б/В Амортизатор передний s6 aan
Післязавтра, Харків
22,42 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli 1425G Magneti marelli амортизатор газовий передн. , 100 [351425070000]
У наявності, Київ
29,16 $ ПОКАЗАТИ
Meyle 1266240001 Амортизатор пер.лів/прав а100(4a,c4)/a6(-97)
Завтра, Київ
53,57 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 21030390 Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Сьогодні, Варшава
98,65 $ ПОКАЗАТИ
Raiso RS318303 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газовий)
Завтра, Чернівці
29,60 $ ПОКАЗАТИ
Raiso ST303318 Raiso
У наявності, Київ
25,17 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 376001 Амортизатор передний
Завтра, Чернівці
84,07 $ ПОКАЗАТИ
Vika 44131096901 Амортизатор передній (газ) audi 100 (90-94), a6 (94-97) (44131096901) vika
Завтра, Харків
30,34 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 376001 Стойка амортизатора передняя 376001 KAYABA Б/В Амортизатор підв. audi 100, 200, a6 передн. газов.
Сьогодні, Ізмаїл
22,82 $ ПОКАЗАТИ
Raiso RS318303 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
Завтра, Львів
27,25 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
У наявності, Житомир
66,78 $ ПОКАЗАТИ
Static 880269 Амортизатор передній audi 100 82-94/a6 94-97 (газ.)
Завтра, Бровари
54,89 $ ПОКАЗАТИ
Bilstein 21030390 Амортизатор
Сьогодні, Луцьк
57,57 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Б/В Амортизатор передний
Завтра, Долина
19,62 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 21030390 Газовий амортизатор | audi 100/200/a6
5 днів, Рівне
89,86 $ ПОКАЗАТИ
Sato Tech 21267F Амортизатор передний
У наявності, Харків
35,66 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Стійка передня 366002 KAYABA Амортизатор
Сьогодні, Київ
77,60 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Стойка амортизатора передняя 366002 KAYABA Амортизатор підвіски
У наявності, Луцьк
81,06 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Amortyzator przód l/p pasuje do: audi 100 c2, 100 c3, 100 c4, 200 c2, 200 c3, a6 c4, v8 1.6-4.2 06.76-12.97
Післязавтра, Рава-Руська
70,24 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Амортизатор передній
Сьогодні, Київ
66,37 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 366002 Ціна актуальна 100%! замовляйте!
Завтра, Київ
63,13 $ ПОКАЗАТИ
Stellox 22130033SX Амортизаторы подвески
30 днів, Київ
32,65 $ ПОКАЗАТИ
28,88 – 66,78 USD
У наявності

Рейтинг: 3.9 / 5

38

Характеристики Sachs 115476

Амортизатор передній

Виробник
Sachs
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Аналог
Система амортизатора
Двотрубний
Вісь встановлення
Передня
Посилене виконання
Є
Робоче середовище амортизатора
Газовий
Вид амортизатора
Вставка амортизатора
Країна виробництва
Німеччина
Вага (г)
2900
Довжина упаковки, мм:
700
Товщина упаковки, мм:
81
Ширина упаковки, мм:
83
Оригінальний артикул
115 476
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Амортизатори:
Газовий
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Sachs 115476

Аналоги (замінники) Sachs 115476

Амортизатор передній на популярні моделі авто

Інші запчастини SACHS

Як купити запчастину Sachs 115476 по конкурентним цінам в Україні?

Ви можете ознайомитися з реальними роздрібними та оптовими цінами на Sachs 115476 від продавців в онлайн-каталозі Avto.pro. Діапазон цін на цікаву для вас автозапчастину – від 28.88 USD до 66.78 USD, і її пропонують купити 829 продавців з цих міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ковель, Полтава, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Житомир, Чернівці, Кривий Ріг, Тернопіль, Миколаїв, Хмельницький, Біла Церква, Черкаси. Перед покупкою запитайте докладніше про запчастину Sachs 115476 у продавця, а також про доставку у ваш населений пункт.