669066 Lauber
Рульова рейка
142,84 – 235,43 USD

Рейтинг: 3.8 / 5

669066 Lauber рейка рульова

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Lauber 669066 Рульовий механізм
6 днів, Ковель
386,78 $ ПОКАЗАТИ
Sasic 7006173 Б/В Рульова рейка реставрована renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Львів
192,55 $ ПОКАЗАТИ
Sasic 7006173 Б/В Рульова рейка реставрована гарантія 1 рік (обмін, або ремонт) renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Львів
216,62 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рульова
У наявності, Київ
203,36 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рульова
Сьогодні, Київ
190,95 $ ПОКАЗАТИ
Sasic 7006173 Б/В Рульова рейка renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Львів
228,02 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066 Рульова рейка з підсилювачем
5 днів, Ковель
396,80 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066 Рульова рейка з підсилювачем
5 днів, Луцьк
374,14 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066 Przekładnia kierownicza ze wspomaganiem hydrauliczny (profesjonalnie regenerowany) pasuje do: renault clio ii, kangoo, kangoo express, thalia i, thalia ii 1.4-2.0 08.97-
3 дня, Рава-Руська
362,13 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7701468271 Оригінальна реставрована рульова рейка. гарантія 6 місяців
Сьогодні, Одеса
189,66 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Управління рульове в зборі RE251R MSG Rebuilding Реставрація Акція рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07 5004075
У наявності, Одеса
129,93 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 14002026 Рульова рейка
У наявності, Луцьк
205,29 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R
Сьогодні, Рівне
170,36 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 14002026 100% оригинал ------>рульова рейка------>abakus
Завтра, Київ
226,38 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066 Ic
5 днів, Ковель
381,56 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066
Сьогодні, Київ
514,35 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Управління рульове в зборі RE251R MSG Rebuilding Реставрація Акція рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07 5004075
У наявності, Харків
129,93 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7701468271 Управління рульове в зборі 7701468271 RENAULT Реставрація Рульова рейка з гпк відновлена renault clio i 90-98, renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07 5004055
Сьогодні, Дніпро
200,88 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Рейковий рульовий механізм RE251R MSG Rebuilding Рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07
У наявності, Київ
142,84 $ ПОКАЗАТИ
ERA SR2835 Рульова рейка SR2835 ERA Реставрація Оригінальна гідравлічна рульова рейка після професійної реставрації. перевірена на стенді під тиском, без люфтів і протікань. гарантія 6 місяців. готова до встановлення. підберемо за vin, швидка відправка.
Сьогодні, Львів
239,16 $ ПОКАЗАТИ
Goodrem RS9292 Рульова рейка(+гур) renault clio 90-05/kangoo 97-07
4 дня, Одеса
232,00 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066
Сьогодні, Київ
454,64 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 8200055676 Б/В Рулевая рейка renault clio ii, kangoo, symbol (trw)восстановленный 6 месяцев гарантия
У наявності, Виноградів
235,62 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Рейковий рульовий механізм RE251R MSG Rebuilding Акция pульова рейка з гпк вiдновлена renault clio ii 98-05 renault kangoo 97-07
Сьогодні, Київ
136,79 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 14002026 Рульова рейка
У наявності, Луцьк
204,46 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рульова
Сьогодні, Одеса
205,22 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7701471139 Рульова рейка 7701471139 RENAULT Реставрація Акція рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07 5004075
Сьогодні, Київ
126,54 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7926300001 Управління рульове в зборі 7926300001 RENAULT Б/В Рейка
У наявності, Луцьк
94,97 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7701471139 Кермова рейка 7701471139 RENAULT Реставрація Акція рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07 5004075
Сьогодні, Львів
126,54 $ ПОКАЗАТИ
Lauber 669066
Сьогодні, Київ
454,64 $ ПОКАЗАТИ
Profit 30429021 Аналог! нова кермова рейка з гпк (гар-тія 12 міс) renault kangoo (kc0/1_) 97-,kangoo express (fc0/1_) 97-
Сьогодні, Київ
208,58 $ ПОКАЗАТИ
Profit 30429021 Реставрація Оригінальна відновлена рейка з гпк (гар-тія 12 міс) renault kangoo (kc0/1_) 97-,kangoo express (fc0/1_) 97-
Сьогодні, Київ
200,23 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Реставрація Рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07
У наявності, Київ
129,93 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рульова
Сьогодні, Київ
223,49 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Реставрація Акция рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07
Сьогодні, Дніпро
129,93 $ ПОКАЗАТИ
Goodrem RS9292
Сьогодні, Дніпро
235,43 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R Рулевая рейка с гур восстановленная renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Харків
211,23 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7711134508 Б/В Рейка рулевая фото надам за потреби
Сьогодні, Івано-Франківськ
83,80 $ ПОКАЗАТИ
Profit 30429021 Реставрація Оригінал відновлена рейка !для vippro ціна з обміном на стару! з гпк (гар-тія 12 міс) renault kangoo (kc0/1_) 97-,kangoo express (fc0/1_) 97-
Сьогодні, Київ
200,23 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Київ
193,58 $ ПОКАЗАТИ
MSG RE251R Рейка рулевая с гур renault (восстановлено в заводских условиях)
У наявності, Чернівці
181,43 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рульова
У наявності, Київ
194,23 $ ПОКАЗАТИ
Autotechteile 5020232 Рейка рулевая renault clio 2, 98-05,renault symbol 2005-, kangoo 97-08, kubistar 03-08
У наявності, Київ
211,44 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 14002026 Рульова рейка
Сьогодні, Луцьк
202,89 $ ПОКАЗАТИ
Renault (RVI) 7701468271 Б/В Кермова рейка під електро renault kangoo (kc0/1_) 1997-2007, clio 1 1990-1998, clio 2 1998-2005. оригінал після ремонту. гарантія 6 міс. ремонт або обмін від 4000. техпідтримка
У наявності, Київ
179,89 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Харків
187,29 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, renault clio 1998-2005,renault symbol 2005- зсу знижка
Сьогодні, Харків
182,69 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 14002026 Рульова рейка
Сьогодні, Львів
204,75 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding RE251R Реставрація 100% оригинал ------>акция рульова рейка з гпк відновлена renault clio ii 98-05, renault kangoo 97-07------>msg rebuilding
Сьогодні, Київ
141,72 $ ПОКАЗАТИ
AGR RE9251R Рульова рейка RE9251R AGR Реставрація Рульова рейка з гпк, відновлена, renault clio 1998-2005,renault symbol 2005-
Сьогодні, Київ
178,88 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Рейка рульова Lauber 66.9066
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
142,84 – 235,43 USD
У наявності

Рейтинг: 3.8 / 5

30

Характеристики Lauber 669066

Рульова рейка

Виробник
Lauber
Країна бренду
Польща
Тип запчастини
Аналог
Вид експлуатації
Гідравлічний
Автомобіль з ліво- / правостороннім розташуванням керма
Для лівостороннього розташування керма
Гарантія
2 роки гарантії
Загальна довжина (мм)
1110
Висота вхідного штока (мм)
40
Техніка приєднання
Klin
Внутрішня різьба (мм)
M14 x 1.5mm MALE
Розмір різьби осьового шарніра
M14x1,5
Обмеження виробника
SMI
Оригінальний артикул
66.9066
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Тип системи:
Lucas/TRW
Довжина, мм:
1060
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Lauber 669066

Аналоги (замінники) Lauber 669066

Рульова рейка на популярні моделі авто

Інші запчастини LAUBER

Як купити запчастину Lauber 669066 по вигідним цінам в Україні?

Придбати 669066 Lauber для її заміни в автомобілі ви можете як оптом, так і в роздріб. В онлайн-каталозі Авто.про ви можете ознайомитися з пропозиціями як на б/у запчастини, так і на оригінальні нові запчастини, а також запчастини-аналоги від сторонніх виробників від 276 продавців з міст: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ковель, Запоріжжя, Тернопіль, Хмельницький, Деміївка, Turiys’k, Полтава, Житомир, Чернівці, Виноградів. Ціни на цю запчастину – від 142.84 USD до 235.43 USD. Будь-які питання щодо запчастини Lauber 669066 ви можете поставити продавцю, зателефонувавши за номером у картці товару.