940283 Nissens
Радіатор кондиціонера
79,06 – 143,22 USD

Рейтинг: 3.9 / 5

940283 Nissens радіатор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Nissens 940283 Конденсатор кондиціонера 940283 NISSENS Конденсер кондиціонера
Завтра, Вінниця
134,10 $ ПОКАЗАТИ
Toyota 8845005120 Конденсатор кондиціонера toyota avensis 03-
4 дня, Київ
85,52 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 8125K8C1 Конденсатор кондиціонера toyota avensis 03-
Післязавтра, Дрогобич
61,75 $ ПОКАЗАТИ
China 8845005120 Трубопроводи і радіатор кондиціонера 8845005120 КИТАЙ Наявність. ціна опт в грн. конденсатор
У наявності, Київ
58,89 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсатор 940283 NISSENS Конденсер кондиціонера
Завтра, Київ
146,63 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Одеса
140,49 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP70K483 100% оригинал ------>конденсатор кондиціонера------>fps
У наявності, Київ
79,06 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Радіатор кондиціонера toyota avensis t25 03-
Завтра, Дніпро
147,38 $ ПОКАЗАТИ
AVA TO5393D Радіатор кодиціонера clever fit
Завтра, Київ
109,02 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Одеса
136,39 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP70K483 Конденсатор кондиціонера
Завтра, Київ
76,27 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Луцьк
143,22 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсатор, кондиционер
4 дня, Ковель
134,10 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35592 Радіатор кондиціонера
Завтра, Київ
99,40 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Радіатор системи охолодження кондиціонера 940283 NISSENS Конденсатор кондиціонера
Завтра, Київ
149,16 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Луцьк
134,10 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Рівне
162,32 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Радіатор кондиціонера 940283 NISSENS Конденсер кондиціонера
Завтра, Київ
140,49 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсатор, кондиціонер
5 днів, Ковель
134,10 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Дніпро
136,40 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Дніпро
134,10 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Житомир
140,49 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Ціна актуальна 100%! замовляйте!
Завтра, Київ
141,17 $ ПОКАЗАТИ
Tangun P52231 Радіатор кондиціонера toyota avensis (03-) 2.0i, 2.4i m, a (p52231) tangun
Завтра, Київ
72,67 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Детальніше на вайбер
Завтра, Львів
148,48 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсер кондиціонера
Завтра, Бровари
136,40 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP70K483 Конденсатор кондиціонера
Завтра, Київ
76,27 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Конденсатор кондиціонера
Завтра, Львів
149,16 $ ПОКАЗАТИ
NTY CCSTY019 Детальніше на вайбер
Завтра, Львів
60,00 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 8125K8C1 Радиатор кондиционера
У наявності, Одеса
83,97 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 8125K8C1 Радіатор кондиціонера +
Сьогодні, Львів
77,78 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35592 Радіатор кондиціонера
У наявності, Луцьк
110,30 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35592 Конденсер 35592 NRF Радіатор кондиціонера
Завтра, Вінниця
99,40 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Skraplacz klimatyzacji
Завтра, Львів
152,81 $ ПОКАЗАТИ
Thermotec KTT110425
У наявності, Львів
116,17 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0225571 Радіатор кондиціонера delphi tsp0225571
Завтра, Київ
136,94 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35592 Радіатор охолодження кондиціонера 35592 NRF Радіатор кондиціонера, toyota avensis lhd 03-
Завтра, Київ
102,40 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283
Завтра, Київ
148,19 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Al_
4 дня, Ковель
134,10 $ ПОКАЗАТИ
Thermotec KTT110425 Радиатор кондиционера
Завтра, Львів
101,33 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283 Skraplacz klimatyzacji
Завтра, Київ
156,36 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940283
У наявності, Суми
176,28 $ ПОКАЗАТИ
Hart 614572 Радіатор кондиціонера toyota avensis 2.0/2.4i 03-> (hart)
Завтра, Вінниця
92,60 $ ПОКАЗАТИ
Luzar LRAC1908 Радіатор кондиціонера toyota avensis (03-) 2.0i/2.4i m/a (lrac 1908) luzar
Завтра, Харків
54,89 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP70K483 Конденсатор кондиціонера
Завтра, Деміївка
83,20 $ ПОКАЗАТИ
Glyser 375393 Конденсатор системи охолодження системи 375393 GLYSER Наявність. ціна опт в грн. конденсатор
У наявності, Київ
58,89 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0225571 Оригінал delphi висока якість гарантія
Сьогодні, Київ
134,56 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0225571 Радіатор кондиціонера delphi tsp0225571
Післязавтра, Одеса
139,78 $ ПОКАЗАТИ
AVA TO5393D Радіатор кодиціонера clever fit
Завтра, Чернівці
124,60 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 8125K8C1 Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Завтра, Варшава
67,04 $ ПОКАЗАТИ
79,06 – 143,22 USD
У наявності

Рейтинг: 3.9 / 5

29

Характеристики Nissens 940283

Радіатор кондиціонера

Виробник
Nissens
Країна бренду
Данія
Тип запчастини
Аналог
Вид коробки передач
МКПП/АКПП
Додаткова інформація
З осушувачем
Товщина упаковки, мм:
105
Товщина (мм)
16
Висота (мм)
363
Вага (г)
4220
Ширина упаковки, мм:
500
Ширина (мм)
613
Довжина упаковки, мм:
785
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Радіатор кондиціонера
З осушувачем
Холодоагент:
R134A
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Nissens 940283

Аналоги (замінники) Nissens 940283

Радіатор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини NISSENS

Як купити запчастину Nissens 940283 по конкурентним цінам в Україні?

На даний момент ви можете обрати варіант покупки 940283 Nissens в числі багатьох пропозицій від 541 продавців за вартістю: від 79.06 USD до 143.22 USD. У каталозі Авто.про доступні пропозиції вживаної та нової автозапчастини з міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Луцьк, Харків, Вінниця, Рівне, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Житомир, Кривий Ріг, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Івано-Франківськ, Кременчук, Черкаси, Чернігів. Якщо з’явилися питання про автозапчастину 940283 Nissens, зверніться до продавця за контактними даними в картці товару.