ZS324 Beru
Котушка запалювання
20,79 – 34,28 USD

Рейтинг: 5 / 5

ZS324 Beru котушка запалювання

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Beru ZS324 Катушка запалювання bmw
Сьогодні, Золочів
33,01 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12137575010 Катушка зажигания оригинал bmw
У наявності, Чернігів
43,21 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
У наявності, Київ
29,43 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0221504100 Котушка 0221504100 BOSCH Б/В /котушка запалювання,(без наконечника)як на фото
Сьогодні, Коломия
12,67 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання ZS324 BERU Котушка запалювання
Сьогодні, Київ
20,96 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Катушка зажигания
Сьогодні, Дніпро
17,53 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Київ
19,60 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0221504464 Все в наличии! катушка зажигания
У наявності, Київ
28,70 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12137575010 Катушка зажигания
У наявності, Деміївка
42,39 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Завтра, Одеса
20,19 $ ПОКАЗАТИ
Champion BAEA324 Котушка запалювання bmw 1/3/5/7/x3/x5/z4 / peugeot 3008 / rolls-royce phantom
Сьогодні, Київ
31,85 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12138657273 Котушка 12138657273 BMW Наложка, кросс-номер 38616153
У наявності, Київ
53,21 $ ПОКАЗАТИ
Delphi GN1021012B1 Котушка GN1021012B1 DELPHI Котушка запалювання ds ds 9 bmw 1 (e81), 1 (e82), 1 (e87), 1 (e88), 1 (f20), 1 (f21), 2 (f22, f87), 2 (f23), 2 (g42, g87), 3 (e46), 3 (e90), 3 (e91), 3 (e92), 3 (e93), 3 (f30, f80) 1.4-6.6 01.00-
Сьогодні, Київ
34,28 $ ПОКАЗАТИ
Janmor JM5055 Котушка запалювання JM5055 JANMOR Котушка запалювання
У наявності, Київ
33,61 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 221504464 Котушка запалювання
У наявності, Львів
37,13 $ ПОКАЗАТИ
Delphi GN1021012B1 Котушка GN1021012B1 DELPHI Котушка запалювання ds ds 9 bmw 1 (e81), 1 (e82), 1 (e87), 1 (e88), 1 (f20), 1 (f21), 2 (f22, f87), 2 (f23), 2 (g42, g87), 3 (e46), 3 (e90), 3 (e91), 3 (e92), 3 (e93), 3 (f30, f80) 1.4-6.6 01.00-
Сьогодні, Вінниця
33,22 $ ПОКАЗАТИ
Hitachi 133825 Котушка 133825 HITACHI Котушка запалювання bmw 3 (e46/e90)/5 (e39/e60)/x5
Сьогодні, Київ
25,65 $ ПОКАЗАТИ
Facet 96375 Котушка запалювання
У наявності, Київ
26,87 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12131712223 Катушка зажигания
У наявності, Харків
49,05 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12138657273 Котушка запалювання 12138657273 BMW Кросс-номер 38616153, наложенный платеж,
У наявності, Київ
51,31 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Київ
20,79 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli 060717116012 Magneti marelli bmw котушка запалювання e46, e39/60, e65/66
У наявності, Київ
26,21 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324
Сьогодні, Київ
28,89 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12137575010 Катушка зажигания
У наявності, Київ
42,88 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12131712219 Котушка 12131712219 BMW Катушка зажигания оригинал
Сьогодні, Київ
44,34 $ ПОКАЗАТИ
Tesla CL602 Котушка CL602 TESLA Cl 602 котушка запалювання (bmw) (oe 12 13 1 712 219; 12 13 1 712 223; 12 13 7 551 260)
У наявності, Київ
33,72 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Завтра, Одеса
20,01 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Одеса
22,93 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Харків
20,88 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Завтра, Рівне
23,32 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Одеса
19,60 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0221504464 Котушка 0221504464 BOSCH 0221504464 bosch котушка запалювання zskpencilcoils1x1
У наявності, Київ
27,97 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання bmw x3 (e83)x5 (e53e70) 04-13
Сьогодні, Дніпро
18,05 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалення bmw 3 e46 1.6/1.8/2.0
Сьогодні, Київ
35,65 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324
6 днів, Ковель
27,62 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання bmw x3 (e83)/x5 (e53/e70) 04-13
Сьогодні, Київ
22,81 $ ПОКАЗАТИ
BMW 12137575010 Катушка зажигания оригинал bmw
Сьогодні, Миргород
43,34 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Автозапчастина
5 днів, Ковель
29,68 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0221504464 Котушка запалювання
У наявності, Дніпро
24,68 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Бровари
25,85 $ ПОКАЗАТИ
Champion BAEA324 Котушка запалювання bmw 1/3/5/7/x3/x5/z4 / peugeot 3008 / rolls-royce phantom
Сьогодні, Львів
30,69 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Дніпро
19,60 $ ПОКАЗАТИ
ERA 880107 Котушка 880107 ERA Б/В Катушка зажигания
Сьогодні, Житомир
12,67 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Завтра, Житомир
20,88 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Київ
22,95 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0221504464 Котушка запалювання
У наявності, Київ
26,35 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Котушка запалювання
Сьогодні, Одеса
22,93 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Автозапчастина
5 днів, Луцьк
27,55 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZS324 Ціна актуальна 100%! замовляйте!
Сьогодні, Київ
20,88 $ ПОКАЗАТИ
NTY ECZBM000 Катушка зажигания bmw 5 e60 03-,bmw 3 e46 00-, x5 e53 00-, peugeot 308 1.6 16v 07-
У наявності, Чернівці
14,03 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Котушка запалювання Beru ZS324
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
20,79 – 34,28 USD
У наявності

Рейтинг: 5 / 5

2

Характеристики Beru ZS324

Котушка запалювання

Виробник
Beru
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Аналог
Котушка запалювання
Виконання роз'єму SAE
Котушка запалювання
Вкл. штепсельна вилка свічки запалювання
Техніка підключення
Контактна пружина SAE
Котушка запалювання
Вбудований штекер свічки запалювання, виконання з'єднання SAE
Країна виробництва
Німеччина
Кількість приєднань
1
Напруга, В
12
Довжина (мм)
17.5
Довжина зі штекером (см)
18
Довжина упаковки, мм:
210
Вага (г)
269
Кількість з'єднань, шт
3
Кількість штекерних контактів
3
Товщина упаковки, мм:
60
Ширина упаковки, мм:
70
Техніка приєднання
Spark Spring
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Тип
M4
Тип
SAE
Кількість контактів:
3
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Beru ZS324

Аналоги (замінники) Beru ZS324

Відгуки про Beru ZS324 Котушка запалювання

Загальна оцінка
5

Гарне виконання, класний бренд

Котушка запалювання на популярні моделі авто

Інші запчастини BERU

Як купити запчастину Beru ZS324 по доступним цінам в Україні?

Зараз ви можете обрати варіант покупки Beru ZS324 серед багатьох пропозицій від 1024 продавців за вартістю: від 20.79 USD до 34.28 USD. На порталі Avto.pro доступні пропозиції вживаної та нової автозапчастини з міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Кривий Ріг, Житомир, Хмельницький, Тернопіль, Миколаїв, Івано-Франківськ, Чернігів, Кропивницький, Суми. Якщо з’явилися питання про запчастину Beru ZS324, зверніться до продавця за контактними даними в картці товару.