AC848854 Maxgear
Радіатор кондиціонера
59,29 – 97,16 USD

Рейтинг: 3.7 / 5

AC848854 Maxgear радіатор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Maxgear AC848854 Радіатор кондиціонера AC848854 MAXGEAR В наявності новий радиатор кондиционера
Сьогодні, Львів
69,99 $ ПОКАЗАТИ
MAK 35301 Радіатор системи охолодження кондиціонера 35301 MAK Радіатор кондиціонера
У наявності, Київ
57,80 $ ПОКАЗАТИ
Signeda RC940042 Радиатор кондиционера
У наявності, Львів
59,29 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403D Конденсатор кондиціонера audi a4 07-/a5 07-/q5 09-
5 днів, Київ
85,08 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AF Конденсатор системи охолодження системи 8K0260403AF VAG Б/В Радіатор кондиціонера з осушувачем, холодоагент: r134a на audi a4 sedan (8k2) (08.07 - 02.15) 2.0 tdi (11.07- ) caga (з осушувачем, холодоагент: r134a)
Завтра, Іза
62,07 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1337K8C1S Радіатор кондиціонера
Завтра, Львів
75,59 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940042 Радіатор кондиціонера (конденсатор) audi a4 b8 (2008) a4 2.0 tdi
У наявності, Київ
114,28 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1337K8C1 Polcar
Завтра, Київ
64,49 $ ПОКАЗАТИ
AVA AIA5297D Радіатор системи охолодження кондиціонера AIA5297D AVA Радіатор кодиціонера clever fit
Завтра, Київ
92,59 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP12K47 100% оригинал ------>конденсатор кондиціонера------>fps
У наявності, Київ
67,08 $ ПОКАЗАТИ
China 8K0260403AB Радіатор кондиціонера, виробник camury - хороша якість
У наявності, Одеса
59,93 $ ПОКАЗАТИ
Market (OEM) 8K0260403M Трубопроводи і радіатор кондиціонера 8K0260403M MARKET (OEM) Радіатор кондиціонера аналог audi a4, a5, 07-, q5 08-
У наявності, Київ
61,03 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original AC457000S Радіатор кондиціонера
Завтра, Київ
129,24 $ ПОКАЗАТИ
Kemp 77646202 Трубопроводи і радіатор кондиціонера 77646202 KEMP Радіатор кондиціонера audi a4 a5 a6 a7 q5 08г.->674334 (з осушувачем)
У наявності, Київ
51,27 $ ПОКАЗАТИ
AVA AIA5297D Ava , радіатор кондиціонера (конденсатор) з осушувачем , ,/5/6/7, q5 07-
У наявності, Київ
91,50 $ ПОКАЗАТИ
Koyorad CD440690 Конденсатор, кондиционер
Завтра, Київ
91,21 $ ПОКАЗАТИ
KSP KSP01579 Радіатор кондиціонера
Завтра, Бровари
71,28 $ ПОКАЗАТИ
Koyorad CD440690 Склад 1002
У наявності, Одеса
93,59 $ ПОКАЗАТИ
Maxgear AC848854
6 днів, Ковель
53,39 $ ПОКАЗАТИ
Maxgear AC848854 Конденсатор, система кондиціонування повітря
5 днів, Ковель
54,68 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original AC457000S Радіатор кондиціонера audi a4/a5/q5 1.8tfsi/2.0/3.0tdi/3.2fsi 07-17
Завтра, Кременчук
136,04 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35916 Конденсер 35916 NRF 35916 nrf радіатор кондиціонера
У наявності, Київ
93,01 $ ПОКАЗАТИ
Signeda RC940042 Радіатор кондиционера audi (a6) 11- a4 08-/a5 07-/a7 10-/a6 11-/q5 08-
У наявності, Рівне
81,13 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35916 Радіатор кондиціонера
Завтра, Одеса
100,07 $ ПОКАЗАТИ
Vika 22601774801 Радіатор кондиціонера (8k0260403e)
Завтра, Київ
64,11 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1337K8C1 Радіатор кондиціонера audi a4 audi a5,audi q5 04/07-
У наявності, Чернівці
92,81 $ ПОКАЗАТИ
Koyorad CD440690
Завтра, Київ
98,51 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AB Трубопроводи і радіатор кондиціонера 8K0260403AB VAG Б/В Радиатор кондиционера
Завтра, Рівне
63,34 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1337K8C1 Радиатор кондиционера
У наявності, Одеса
72,61 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AF Радіатор системи охолодження кондиціонера 8K0260403AF VAG Б/В Радиатор кондиционера
Завтра, Київ
25,36 $ ПОКАЗАТИ
KAM 22040219 Радіатор системи охолодження кондиціонера 22040219 KAM Радиатор кондиционера
У наявності, Харків
98,34 $ ПОКАЗАТИ
FPS FP12K47 Конденсер
Післязавтра, Хмельницький
86,84 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35916 Конденсатор
У наявності, Луцьк
96,49 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35916
У наявності, Львів
93,43 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original RC997011MH Audi a4 (b8), 07 - 11, радіатор кондиціонера
5 днів, Ковель
170,03 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AB Радіатор системи охолодження кондиціонера 8K0260403AB VAG Радіатор кондиціонера аналог audi a4, a5, 07-, q5 08-
У наявності, Київ
61,03 $ ПОКАЗАТИ
Hart 611196 Радіатор кондиціонера audi a4, q5 1.8tfsi-3.0tdi 07-> (hart)
Завтра, Вінниця
93,78 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AB Радіатор охолодження кондиціонера 8K0260403AB VAG Б/В Радиатор кондиционера
Завтра, Суми
15,40 $ ПОКАЗАТИ
NRF 35916 Радіатор кондиціонера audi a4/q5 1.8tfsi-3.0tdi 07-(незначна деформація)
Завтра, Запоріжжя
88,52 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1337K81X Радиатор кондиционера
Завтра, Київ
76,01 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AB Радіатор охолодження кондиціонера 8K0260403AB VAG Б/В Радіатор кондиціонера audi q5 8r a4 b8 a5 8t в робочому стані
У наявності, Костопіль
22,40 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 940042 Конденсер кондиціонера
Завтра, Київ
120,32 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260403AB Радіатор кондиціонера 8K0260403AB VAG Б/В Радіатор кондиціонера audi q5 08-16, a4 07-15, a6 04-11, a6 11-18, a5 07-16, a7 10-18 530491
Завтра, Харків
26,18 $ ПОКАЗАТИ
VAG 8K0260401Q Конденсатор кондиціонера 8K0260401Q VAG Б/В Радиатор кондиционера+
Завтра, Хуст
50,39 $ ПОКАЗАТИ
Maxgear AC848854 Apl
5 днів, Ковель
50,48 $ ПОКАЗАТИ
Kamoka 7800205 Радiатор кондицiонера audi a4 07-16/a5 07-17/a6 10-18/a7 10-16/q5 08-17
У наявності, Луцьк
82,13 $ ПОКАЗАТИ
Koyorad CD440690 Конденсатор кондиционер
Завтра, Київ
101,48 $ ПОКАЗАТИ
AVA AIA5297D Конденсатор AIA5297D AVA Autooil радіатор кондиціонера
Завтра, Київ
97,16 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 814370 Конденсатор кондиціонера audi a4 (вир-во valeo)
Завтра, Одеса
123,63 $ ПОКАЗАТИ
AVA AIA5297D Радіатор кондиціонера audi a4 1,8i 2,0i 2,0d 2,7d 3,0d 3,0i 3,2i 07- , audi q5 2,0i 2,0d 3,0d 3,0i 3,2i 08- (aia5297d) ava
Завтра, Харків
94,56 $ ПОКАЗАТИ
59,29 – 97,16 USD
У наявності

Рейтинг: 3.7 / 5

47

Характеристики Maxgear AC848854

Радіатор кондиціонера

Виробник
Maxgear
Країна бренду
Польща
Тип запчастини
Аналог
Додатковий артикул / додаткова інформація 2
З осушувачем
Матеріал
Алюміній
Холодоагент
R 134a
Випускний Діаметр (мм)
15,4
Глибина сітки (мм)
16
Впускний Діаметр (мм)
18
Ширина сітки (мм)
341
Довжина сітки (мм)
625
Розмір різьблення
M10x1,25
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Холодоагент:
R134A
Радіатор кондиціонера
З осушувачем
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Maxgear AC848854

Аналоги (замінники) Maxgear AC848854

Радіатор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини MAXGEAR

Як купити запчастину Maxgear AC848854 по конкурентним цінам в Україні?

Ви можете ознайомитися з реальними роздрібними та оптовими цінами на Maxgear AC848854 від продавців на сайті Авто.про. Розкид цін на автозапчастину – від 59.29 USD до 97.16 USD, і її пропонують купити 988 продавців з міст: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Полтава, Ковель, Рівне, Запоріжжя, Житомир, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Суми, Самбір, Миколаїв, Хмельницький, Кременчук, Чернівці. Перед покупкою дізнайтеся докладніше про запчастину AC848854 Maxgear у продавця, а також про доставку у ваш населений пункт.