6854058 Opel
Компресор кондиціонера
126,68 – 321,66 USD

Рейтинг: 4 / 5

6854058 Opel компресор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Opel 6854058 Компресор кондиціонера 6854058 OPEL Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14 593383
Сьогодні, Київ
164,80 $ ПОКАЗАТИ
Lucas ACP518
Сьогодні, Львів
368,58 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Sprężarka klimat. (нова) opel zafira
Післязавтра, Дрогобич
242,57 $ ПОКАЗАТИ
Opel 6854058 Насос кондиціонера 6854058 OPEL Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14 593383
Сьогодні, Дніпро
164,80 $ ПОКАЗАТИ
Opel 6854058 Насос кондиціонера 6854058 OPEL Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14 593383
Сьогодні, Харків
164,80 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Компресор кондиціонеру delphi tsp0155458
Сьогодні, Луцьк
321,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Компресор кондиціонера
У наявності, Київ
285,96 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 13124749 Насос кондиціонера 13124749 GM Б/В Компрессор кондиционера opel astra h (2004-2014 р.в) - 1.4-1.8-2.0 / opel zafira b (2005-2010 р.в) - 2.0 / opel meriva a (2005-2010 р.в) - 1.4-1.6-1.8-2.0
Сьогодні, Луцьк
95,29 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Компресор холодоагенту 13286083 MSG Rebuilding Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14 593383
Сьогодні, Нагуєвичі
164,80 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Компресор кондиціонеру (nowa) opel zafira
6 днів, Turiys’k
242,57 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13124749 Компресор кондиціонера 13124749 OPEL Б/В Компрессор кондиционера
У наявності, Луцьк
95,29 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
У наявності, Київ
148,22 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Компресор кондиціонера opel astra h 04- 89215
Сьогодні, Дніпро
324,47 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Компресор кондиціонеру delphi tsp0155458
Сьогодні, Одеса
340,76 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Сьогодні, Варшава
254,51 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
Сьогодні, Харків
150,67 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 13286083 Компресор кондиціонера 13286083 GM Б/В Компресор кондиціонера для opel astra opel zafira opel corsa opel combo opel meriva opel tigra (1,2-1,4-1,6-1,8) з 99-10 р.в
Сьогодні, Луцьк
95,29 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 24466993 Компресор кліматичної установки 24466993 GM Б/В Компрессор кондиционера
У наявності, Львів
81,28 $ ПОКАЗАТИ
TRW ACP518 Компресор кондиціонера
5 днів, Луцьк
448,29 $ ПОКАЗАТИ
Lucas ACP518 Компрессор, кондиционер
6 днів, Ковель
351,90 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Компресор кондиціонера (новий) | zafira
5 днів, Рівне
242,57 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Компрессор
4 дня, Дніпро
321,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Київ
311,13 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13124749 Б/В Компресор кондиціонера
Сьогодні, Львів
126,68 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
Сьогодні, Дніпро
148,22 $ ПОКАЗАТИ
AVA OLAK426 Автозапчастина
5 днів, Ковель
242,11 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
У наявності, Київ
148,22 $ ПОКАЗАТИ
Teamec 8600262 Kompresor klimatyzacji (profesjonalnie regenerowany) pasuje do: opel astra h, astra h classic, astra h gtc, zafira b 1.2-2.0 01.04-04.15
Післязавтра, Рава-Руська
292,80 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
Сьогодні, Дніпро
148,22 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Компрессор восст. opel astra h 04-10
Завтра, Запоріжжя
160,42 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458
Сьогодні, Дніпро
321,66 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Компресор кондиціонера (новий) opel zafira
3 дня, Ковель
242,57 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13124749 Компресор кліматичної установки 13124749 OPEL Б/В Компрессор кондиционера opel astra g, h, zafira b, meriva a, 1,7, 1.9 cdi, (есть дополнительные фото. гарантия 14 дней на установку и проверку.)
Сьогодні, Ковель
95,01 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
У наявності, Київ
148,22 $ ПОКАЗАТИ
NRF 32399 Запчастина під замовлення, час/терміни уточнюйте в менеджера
7 днів, Київ
108,21 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
353,58 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Delphi оригінал висока якість гарантія
Сьогодні, Київ
321,66 $ ПОКАЗАТИ
MSG Rebuilding 13286083 Реставрація Компресор кондиціонера відновлений opel zafira b 05-12, astra h 04-14
У наявності, Київ
148,22 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 5509KS2 Компресор кондиціонера (новий)
5 днів, Луцьк
242,57 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Компресор кондиціонеру delphi tsp0155458
Сьогодні, Київ
337,74 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0155458 Компрессор кондиционера
У наявності, Київ
321,66 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 13189393 Компресор холодоагенту 13189393 GM Б/В Компресор кондиціонера 1.2 16v, 1.4 16v (z12xep, z14xep) opel astra h hatchback opel astra h caravan opel astra h gtc
Сьогодні, Заболотів
110,99 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
306,11 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13124749 Компресор кліматичної установки 13124749 OPEL Шків компресора кондиціонера (комплект) delphi cvc 5pk (pv5) ø109/ø105 12v opel
5 днів, Запоріжжя
75,67 $ ПОКАЗАТИ
Opel 13124749 Компресор кліматичної установки 13124749 OPEL Б/В Компрессор кондиционера opel astra h opel zafira b opel meriva a (1,2-1,4-1,6-1,8-2,0) с 03-10 г.в.
Сьогодні, Луцьк
95,29 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Sprezarka klimatyzacji
Сьогодні, Київ
285,96 $ ПОКАЗАТИ
Teamec 8600262 Компресор кондиціонера
6 днів, Ковель
292,80 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Компресор кондиціонера
5 днів, Луцьк
285,96 $ ПОКАЗАТИ
Opel 6854069 Насос кондиціонера 6854069 OPEL Б/В Компресор кондиціонера opel astra h б/у (під клапан trw, а не муфту) стан ідеальний, перевірений на стенді, замінено ремкомплект ущільнень
У наявності, Чернігів
126,12 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 89215 Компресор кондиціонера
5 днів, Ковель
285,96 $ ПОКАЗАТИ
126,68 – 321,66 USD
У наявності

Рейтинг: 4 / 5

7

Характеристики Opel 6854058

Компресор кондиціонера

Виробник
Opel
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Оригінал (OE/OEM)
Оригінальний артикул
68 54 058
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Opel 6854058

Аналоги (замінники) Opel 6854058

Компресор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини OPEL

Як купити запчастину Opel 6854058 по конкурентним цінам в Україні?

Ви можете ознайомитися з реальними роздрібними та оптовими цінами на 6854058 Opel від продавців на сайті Авто.про. Розкид цін на цю запчастину – від 126.68 USD до 321.66 USD, і її пропонують купити 237 продавців з міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Харків, Луцьк, Ковель, Вінниця, Рівне, Запоріжжя, Тернопіль, Житомир, Полтава, Turiys’k, Заболотів, Херсон, Деміївка, Варшава, Самбір, Мукачево. Перед оформленням замовлення дізнайтеся докладніше про автозапчастину Opel 6854058 у продавця, а також про доставку у ваш місто.