ACP1432000P Mahle Original
Компресор кондиціонера
339,04 – 500,18 USD

Рейтинг: 3.7 / 5

ACP1432000P Mahle Original компресор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
China 20910245 Компрессор кондиціонеру
Завтра, Суми
226,32 $ ПОКАЗАТИ
Lucas ACP781
Завтра, Львів
333,46 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Київ
464,08 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Sprężarka klimat. (нова) captiva, 06-
Післязавтра, Дрогобич
344,43 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Київ
465,89 $ ПОКАЗАТИ
China 96629605 Компресор кондиціонера 96629605 КИТАЙ Б/В Компресор кондиціонера chevrolet captiva 2/0 гарантія на встановлення
У наявності, Yavoriv
224,22 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Nissens opel компресор кондиціонера antara a 2.0 06-, chevrolet
Завтра, Луцьк
447,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Одеса
465,01 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96861884 Насос кондиціонера 96861884 GM Б/В Компресор кондиціонера chevrolet cruze captiva lacetti orlando epica opel antara daewoo nubira iii 96861884 у відміному стані, оригінал, б/в. компресор кондиціонера — основний компонент системи кондиціонування, відповідальний за стиснення та циркуляцію хо
Сьогодні, Вінниця
290,08 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Компресор кондиціонеру (nowa) captiva, 06-
6 днів, Turiys’k
344,43 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Чернівці
461,51 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Завтра, Варшава
389,44 $ ПОКАЗАТИ
Opel 96629605 Компресор холодоагенту 96629605 OPEL Б/В Компресор opel antara (2006-2010) 96629605
Сьогодні, Івано-Франківськ
252,24 $ ПОКАЗАТИ
Delphi CS2032212B1 Компресор кондиціонера
Завтра, Київ
466,77 $ ПОКАЗАТИ
Delphi CS2032212B1 Компресор кондиціонера chevrolet captiva 06-/opel antara a 06- cs20322-12b1
Сьогодні, Дніпро
514,27 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96629605 Компрессор кондиционера chevrolet captiva
Завтра, Біла Церква
533,58 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Рівне
471,65 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Компресор кондиціонера (новий) captiva, 06-
3 дня, Ковель
344,43 $ ПОКАЗАТИ
Delphi CS2032212B1 Kompresor klimatyzacji pasuje do: chevrolet captiva opel antara a 2.0d 08.06-
Післязавтра, Рава-Руська
450,89 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор chevrolet captiva (2007) 2.0 vcdi
Завтра, Дніпро
452,77 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Компрессор кондиционера (новый)
5 днів, Ковель
344,43 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор chevrolet captiva (2007) 2.0 vcdi
Завтра, Запоріжжя
447,70 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор chevrolet captiva (2007) 2.0 vcdi
Завтра, Дніпро
447,66 $ ПОКАЗАТИ
Delphi CS2032212B1
6 днів, Ковель
445,80 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Луцьк
447,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679
Завтра, Дніпро
447,66 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондицiонера first fit
Завтра, Київ
468,01 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 95522217 Компресор кондиціонеру delphi
У наявності, Київ
378,50 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор chevrolet captiva (2007) 2.0 vcdi
Завтра, Одеса
456,49 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Nissens opel компресор кондиціонера antara a 2.0 06-, chevrolet
Завтра, Вінниця
506,02 $ ПОКАЗАТИ
NRF 32710G Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
500,18 $ ПОКАЗАТИ
Opel 96861884 Компресор кліматичної установки 96861884 OPEL Б/В Компресор кондиціонера
У наявності, Житомир
253,36 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 2550KS3X Компресор кондиціонера (новий)
5 днів, Луцьк
344,43 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Львів
451,84 $ ПОКАЗАТИ
NRF 32710G Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
500,18 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96861884 Компресор кондиціонера delphi
Завтра, Дніпро
430,72 $ ПОКАЗАТИ
DRI 700510682
Завтра, Київ
582,51 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера
Завтра, Київ
512,18 $ ПОКАЗАТИ
Airstal 102718 Наявність уточнюйте у менеджера, відправляємо ваші замовлення вже на наступний день! відправка здійснюється після внесення передоплати (сума розраховується, залежно від товару).
Сьогодні, Львів
333,83 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96629605 Компрессор кондиционера chevrolet captiva
3 дня, Одеса
537,57 $ ПОКАЗАТИ
Airstal 102718 Залиште заявку або зателефонуйте нам — ми оперативно перевіримо наявність запчастин
Завтра, Харків
339,04 $ ПОКАЗАТИ
Opel 96629605 Б/В Компресор кондиціонера
Завтра, Львів
196,19 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 Компресор кондиціонера first fit
Завтра, Харків
447,66 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96629605 Компрессор кондиционера chevrolet captiva
У наявності, Кропивницький
552,26 $ ПОКАЗАТИ
Lucas ACP781
Завтра, Київ
303,28 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96629605 Компрессор кондиционера chevrolet captiva
3 дня, Харків
555,93 $ ПОКАЗАТИ
Nissens 890679 It
5 днів, Ковель
451,01 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 96629605 Компрессор кондиционера chevrolet captiva
У наявності, Полтава
548,06 $ ПОКАЗАТИ
Elstock 510682 Компресор кондиціонера
6 днів, Київ
322,77 $ ПОКАЗАТИ
Delphi CS2032212B1 Компресор кондиціонера
5 днів, Луцьк
445,80 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Компресор кондиціонера Mahle Original ACP 1432 000P
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
339,04 – 500,18 USD

Немає в наявності

Рейтинг: 3.7 / 5

21

Характеристики Mahle Original ACP1432000P

Компресор кондиціонера

Виробник
Mahle Original
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Аналог
Холодоагент
R 134a
Ремінний шків
Зі шківом поліклинового ременя
Компресорна олія
PAG 46
Напруга, В
12
Діаметр шківа (мм)
121
Ширина упаковки (см)
19,50
Висота упаковки (см)
21,50
Довжина упаковки (см)
31,5
Кількість канавок
6
Кількість ребер
6
Вага нетто (г)
6122
Обмеження виробника
MAHLE/Delphi
Техніка приєднання
PAD
Ід. № компресора
SP17
Оригінальний артикул
ACP 1432 000P
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Mahle Original ACP1432000P

Аналоги (замінники) Mahle Original ACP1432000P

Компресор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини MAHLE

Як купити запчастину Mahle Original ACP1432000P по найкращим цінам в Україні?

Придбати Mahle Original ACP1432000P для виконання робіт із її заміни в автомобілі ви можете як оптом, так і в роздріб. На сайті Авто.про ви можете ознайомитися з пропозиціями як на вживані запчастини, так і на оригінальні нові запчастини, а також запчастини-аналоги від сторонніх виробників від 235 продавців з міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Ковель, Рівне, Запоріжжя, Суми, Житомир, Тернопіль, Кривий Ріг, Хмельницький, Zaporizhzhya, Бровари, Кременчук, Біла Церква, Івано-Франківськ. Діапазон цін на потрібну запчастину – від 339.04 USD до 500.18 USD. Будь-які питання щодо запчастини ACP1432000P Mahle Original ви можете запитати у продавця, звернувшись за номером у картці товару.