316966 Sachs
Амортизатор задній
38,00 – 83,38 USD

Рейтинг: 4 / 5

316966 Sachs амортизатор задній

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Sachs 316966 Амортизатор
Сьогодні, Київ
86,66 $ ПОКАЗАТИ
Ford FK2118080DB Амортизатор зад 260-330 l51см ford
Сьогодні, Чернівці
59,84 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1933017 Амортизатор задний ford transit/custom 2012- original
У наявності, Київ
74,48 $ ПОКАЗАТИ
Ford BK2118080AC Б/В Амортизатор задній custom
Сьогодні, Рівне
38,00 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор
У наявності, Луцьк
83,38 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1933017 Амортизатор задний ford transit/custom 2012- original
У наявності, Київ
74,48 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965
Сьогодні, Львів
73,67 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Сьогодні, Київ
86,66 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1933017 Амортизатор задній 1933017 FORD Амортизатор задний ford transit/custom 2012- original
У наявності, Київ
74,48 $ ПОКАЗАТИ
BSG BSG30300060 Амортизатор зад 260-330 l54см bsg
Сьогодні, Чернівці
27,05 $ ПОКАЗАТИ
Ford FK3118080FA Б/В Амортизатор задній rwd ford transit mk8, fk3118080fa
Сьогодні, Львів
25,34 $ ПОКАЗАТИ
DP Group SS23080VKA Амортизатор (задній)
У наявності, Тернопіль
19,30 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Завтра, Одеса
81,76 $ ПОКАЗАТИ
Raiso ST960316 Амортизатор задній ford tourneo custom v362, transit custom v362, transit v363 13- (газ.)
У наявності, Вінниця
22,65 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Амортизатор задний ford custom 2012- sachs
У наявності, Київ
66,23 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316960 Амортизатор
Сьогодні, Київ
66,86 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор задній лівий/правий ford tourneo custom v362 12- sachs 316966
Сьогодні, Дніпро
89,28 $ ПОКАЗАТИ
Monroe V1208 Monroe ford амортизатор van-magnum задн. tourneo custom
У наявності, Київ
60,15 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Сьогодні, Луцьк
77,40 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор
Завтра, Рівне
91,20 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966
6 днів, Ковель
76,79 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор задній л/п
Сьогодні, Київ
90,10 $ ПОКАЗАТИ
Raiso ST960316 Raiso
У наявності, Київ
23,17 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор (задний)
5 днів, Ковель
76,79 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Сьогодні, Дніпро
81,76 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966
Сьогодні, Дніпро
76,79 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Завтра, Запоріжжя
79,58 $ ПОКАЗАТИ
Monroe V1208 Стійка амортизатора задня V1208 MONROE V1208 monroe амортизатор gas задній лівий/правий
У наявності, Київ
54,23 $ ПОКАЗАТИ
BSG BSG30300060 Cus амортизатор зад 260-330 l54см bsg
Сьогодні, Львів
33,54 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Сьогодні, Дніпро
78,49 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Амортизатор задний ford custom 2012- sachs
У наявності, Київ
66,23 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
87,13 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор підвіски
Завтра, Одеса
82,57 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Стійка амортизатора задня 316965 SACHS Амортизатор задний ford custom 2012- sachs
У наявності, Київ
60,21 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1933016 Амортизатор задній transit 14-
Сьогодні, Київ
171,34 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 3440045 Амортизатор задній ford transit 14- (газ) l/r
Завтра, Кременчук
72,04 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор
У наявності, Луцьк
82,77 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 3440045
У наявності, Львів
69,34 $ ПОКАЗАТИ
Ford FK3118080EA Амортизатор (задній) ford transit 2.2 tdci rwd 13-
У наявності, Вінниця
41,54 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316966 Амортизатор
Сьогодні, Львів
84,30 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1933016 Амортизатор задній transit 14-
Завтра, Дніпро
166,99 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Амортизатор підвіски
Сьогодні, Київ
65,45 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1763859 Циліндр підвіски 1763859 FORD Б/В Акція амортизатор задній ford transit 14-, transit custom 12-, tourneo custom 12-23 514255
Сьогодні, Харків
34,47 $ ПОКАЗАТИ
DP Group SS23080VKA Амортизатор (задний)
4 дня, Львів
20,30 $ ПОКАЗАТИ
Fast FT11124 Амортизатор підвіски задний газ. ford transit custom (12-) (ft11124) fast
Сьогодні, Харків
31,97 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli 357475070000 Magneti marelli ford амортизатор задн. газ. tourneo custom
У наявності, Київ
26,16 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Амортизатор підвіски
Завтра, Чернівці
74,80 $ ПОКАЗАТИ
Kayaba 3440045 Амортизатор задній ford transit 14- (газ) l/r
У наявності, Житомир
76,27 $ ПОКАЗАТИ
Sachs 316965 Амортизатор газомасляний
Сьогодні, Львів
69,20 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 19246444 Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Сьогодні, Варшава
129,55 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Амортизатор задній Sachs 316 966
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
38,00 – 83,38 USD
У наявності

Рейтинг: 4 / 5

14

Характеристики Sachs 316966

Амортизатор задній

Виробник
Sachs
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Аналог
Спосіб кріплення амортизатора
Верхній отвір
Спосіб кріплення амортизатора
Нижній отвір
Система амортизатора
Двотрубний
Конструкція амортизатора
Телескопічний амортизатор
Тип амортизатора
Тиск газу
Параметр
TT32/15X174A
Оригінальний артикул
316 966
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Довжина, мм:
510
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Sachs 316966

Аналоги (замінники) Sachs 316966

Амортизатор задній на популярні моделі авто

Інші запчастини SACHS

Як купити запчастину Sachs 316966 по конкурентним цінам в Україні?

Ви можете ознайомитися з реальними оптовими та роздрібними цінами на Sachs 316966 від продавців на сайті Авто.про. Діапазон цін на цікаву для вас автозапчастину – від 38.00 USD до 83.38 USD, і ви можете замовити її у 918 продавців з цих міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Рівне, Ковель, Чернівці, Запоріжжя, Полтава, Житомир, Миколаїв, Тернопіль, Рава-Руська, Стрий, Turiys’k, Варшава, Хмельницький. Перед покупкою уточніть детальніше про запчастину 316966 Sachs у продавця, а також про доставку у ваш місто.