BSG30145016 BSG
Фільтр салону
6,34 – 20,35 USD

Рейтинг: 4.1 / 5

BSG30145016 BSG фільтр салону

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Ford 1709013 Фильтр салона угольный
У наявності, Київ
27,01 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31404958 Фільтр салону
У наявності, Київ
41,85 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1709013 Фільтр, повітря у внутрішній простір 1709013 FORD Фільтр салону focus 2011-/куга 13- можливий самовивіз
У наявності, Київ
52,72 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Повітряний фільтр салону SAK875 SHAFER Фільтр салонний ford focus (12-18) kuga ii, transit connect (14-20), escape (13-19), c-max (13-18), ecosport (18-19), lincoln mkc, corsair (15-19), (usa), вугільний
У наявності, Київ
4,65 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter CUK25007 Внутрішньосалонний фільтр CUK25007 MANN Фільтр, повітря у салоні
Сьогодні, Київ
16,26 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фильтр салона угольный
У наявності, Київ
9,03 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фильтр салона угольный ford focus/connect/kuga/escape/c-max 2011- shafer
У наявності, Київ
5,20 $ ПОКАЗАТИ
Profit 15212377 Фильтр салонный угольн._ford focus 10-. c-max 10-. kuga 13-. transit connect 13-
У наявності, Київ
7,50 $ ПОКАЗАТИ
AND 3C819045 Фiльтр повiтряний салону вугільний
Сьогодні, Кременчук
4,93 $ ПОКАЗАТИ
Starline SFKF9611C Фiльтр салону
Сьогодні, Дніпро
10,22 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31404958 Фільтр салону вугільний 31404958 VOLVO Фільтр салону volvo v40 cc (-19) / v40 (-19)
У наявності, Київ
41,85 $ ПОКАЗАТИ
Kolbenschmidt 50014814 Фільтр повітря салону
Сьогодні, Київ
10,95 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фильтр салона угольный ford focus/connect/kuga/escape/c-max 2011- shafer
У наявності, Київ
5,20 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31404958 Повітряний фільтр салону 31404958 VOLVO Елемент фільтруючий вентиляції салону iaqs/ecc v40сс 13- можливий самовивіз
У наявності, Київ
61,65 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter CUK25007 Своё наличие
Сьогодні, Одеса
16,35 $ ПОКАЗАТИ
Purro PURPC4025AG Фільтр салону
У наявності, Черкаси
10,93 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр, повітря у внутрішній простір SAK875 SHAFER Фильтр салона угольный ford focus/connect/kuga/escape/c-max 2011- shafer
У наявності, Київ
5,20 $ ПОКАЗАТИ
WIX WP2097 Фильтр салона
У наявності, Дніпро
13,57 $ ПОКАЗАТИ
Mfilter K9095C Фільтр салону вугільний
У наявності, Харків
9,64 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фильтр салонный, угольный
У наявності, Гостомель
7,98 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр салонний ford focus (12-18) kuga ii, transit connect (14-20), escape (13-19), c-max (13-18), ecosport (18-19), lincoln mkc, corsair (15-19), (usa), вугільний
У наявності, Вінниця
5,13 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Склад київфільтр салону вугільний
У наявності, Київ
8,81 $ ПОКАЗАТИ
UFI 5421800 Фільтр салону вугільний 5421800 UFI Фильтр
Сьогодні, Дніпро
14,26 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter CUK25007 Склад 1002
У наявності, Одеса
17,11 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр салонний ford focus (12-18) kuga ii, transit connect (14-20), escape (13-19), c-max (13-18), ecosport (18-19), lincoln mkc, corsair (15-19), (usa), вугільний
Сьогодні, Київ
5,65 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original LAK875 Lak875 (knecht)
Післязавтра, Київ
21,56 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр салону вугільний
У наявності, Київ
7,55 $ ПОКАЗАТИ
Purro PURPC4025AG Фільтр салону
У наявності, Ужгород
9,30 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli BCF604C Magneti marelli ford фільтра салону (вугілля) c-max ii,focus iii,kuga ii,transit connect
У наявності, Київ
12,78 $ ПОКАЗАТИ
WIX WP2097 Фільтр салону
Післязавтра, Чернігів
14,40 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр салонний ford focus (12-18) kuga ii, transit connect (14-20), escape (13-19), c-max (13-18),
Сьогодні, Кременчук
5,62 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SAK875 Фільтр салона ford focus (12-18) kuga ii, transit connect (14-20), escape (13-19), c-max (13-18),
Післязавтра, Рівне
4,63 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter CUK25007 Фільтр салону
Сьогодні, Одеса
15,88 $ ПОКАЗАТИ
Alpha Filter AF5084A Фільтр салону, вугільний
У наявності, Тернопіль
5,38 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31404958 Фильтр салона volvo v40 cc (-19) / v40 (-19)
Післязавтра, Київ
41,85 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter CUK25007 Фільтр повітряний кондиціонера (салону)
Сьогодні, Київ
17,78 $ ПОКАЗАТИ
Purro PURPC4025AG Фильтр воздушный кондиционера (салона)
У наявності, Одеса
11,40 $ ПОКАЗАТИ
Starline SFKF9611C Фільтр салону вугільний starline для ford focus 3 з 11-18, c-max 2 з 10-18, kuga 2 з 13-19, escape 3 з 13-19, connect з 13-, lincoln mkc з 15-19
У наявності, Київ
12,50 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original LAK875 Фильтр салона ford transit connect 1.0/1.6tdci 13- (угольный)
У наявності, Харків
19,51 $ ПОКАЗАТИ
Alpha Filter AF5084A Фільтр салону (вугільний) ford/lincoln focus 11-, c-max 10-, kuga 13-, escape 13-, connect 13-, mkc 15-, ford gt 17-
У наявності, Київ
8,12 $ ПОКАЗАТИ
Champion CCF0472C Фільтр повітряний
Післязавтра, Львів
12,27 $ ПОКАЗАТИ
Rider RD61J6WP2097C Фильтр салона угольный ac (кондиционера) c-max/focus/ford/kuga/tourneo/tranzit connect
У наявності, Павлоград
7,08 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original LAK875 Mahle фільтр салону ford transit connect 1.0/1.6tdci 13- (вугільний)
У наявності, Чернівці
20,35 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1709013 1709013 фильтр салона угольный
Сьогодні, Київ
30,70 $ ПОКАЗАТИ
Profit 15212377 Фільтр салону вугільнийford focus 10-. c-max 10-. kuga 13-. transit
У наявності, Бровари
7,36 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31436711 Фільтр повітряний обігрівача 31436711 VOLVO Фільтр салону вугільний оригінал volvo v40
У наявності, Київ
37,51 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1709013 Фільтр салону "focus 2011-2019","kuga 2012-2020 "
У наявності, Київ
38,94 $ ПОКАЗАТИ
Denckermann M110882K Своё наличие
Сьогодні, Одеса
6,34 $ ПОКАЗАТИ
Wunder WPK511 Фільтр салону вуг.
У наявності, Львів
6,43 $ ПОКАЗАТИ
6,34 – 20,35 USD
У наявності

Рейтинг: 4.1 / 5

14

Характеристики BSG BSG30145016

Фільтр салону

Виробник
BSG
Країна бренду
Туреччина
Тип запчастини
Аналог
Виконання фільтра
Фільтр активованого вугілля
Ширина (мм)
202
Довжина (мм)
250
Висота (мм)
36
Номер компоненту
BSG 30-145-016
Оригінальний артикул
BSG 30-145-016
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Тип фильтру
Активоване вугілля
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для BSG BSG30145016

Аналоги (замінники) BSG BSG30145016

Фільтр салону на популярні моделі авто

Інші запчастини BSG

Як купити запчастину BSG BSG30145016 по економним цінам в Україні?

Зараз ви можете обрати варіант покупки BSG BSG30145016 серед багатьох пропозицій від 1378 продавців за вартістю: від 6.34 USD до 20.35 USD. На сайті Авто.про доступні пропозиції вживаної та нової автозапчастини з міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Луцьк, Полтава, Рівне, Вінниця, Чернівці, Запоріжжя, Житомир, Ковель, Тернопіль, Хмельницький, Миколаїв, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Чернігів, Суми. Якщо хочете уточнити інформацію про автозапчастину BSG30145016 BSG, зв’яжіться з продавцем за контактними даними в картці товару.