224488H300 Nissan/Infiniti
Котушка запалювання
22,86 – 52,30 USD

Рейтинг: 4.6 / 5

224488H300 Nissan/Infiniti котушка запалювання

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Nissan/Infiniti 224488H300 Катушка запалювання
У наявності, Деміївка
44,22 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка запалювання 224488H315 NISSAN Наложка, кросс-номер 22448al61c
У наявності, Київ
55,23 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H300 Катушка запалювання
У наявності, Київ
44,72 $ ПОКАЗАТИ
NGK 48226
4 дня, Ковель
75,37 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338H315 Катушка зажигания
У наявності, Чернігів
37,62 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка запалювання 224488H315 NISSAN Б/В Катушка зажигания
У наявності, Київ
Договірна ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338J11C Котушка запалювання 224338j11c
У наявності, Київ
52,06 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZSE080 Катушка запалювання nissan primera 2.0, x-trail 2.0/2.5
Завтра, Золочів
30,91 $ ПОКАЗАТИ
Ashika 7801113 Катушка зажигания ashika 7801113
У наявності, Київ
29,87 $ ПОКАЗАТИ
ERA 880302 Котушка запалювання 880302 ERA Котушка запалювання з пдв, наложка, отгрузка до 17:30
У наявності, Київ
34,13 $ ПОКАЗАТИ
Q-fix Q2110545 Катушка зажигания
Завтра, Київ
19,30 $ ПОКАЗАТИ
Q-fix Q2110545 Катушка зажигания
У наявності, Київ
18,69 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Своё наличие
Завтра, Одеса
56,77 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZSE080 Котушка запалювання двигуна
Завтра, Київ
27,29 $ ПОКАЗАТИ
SKV 03SKV113 Котушка запалювання nissan primera teana x-trail
Завтра, Київ
23,85 $ ПОКАЗАТИ
SKV 03SKV113 Skv
Завтра, Київ
22,86 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 100% оригинал ------>катушка зажигания------>nissan
У наявності, Київ
69,13 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Катушка зажигания
У наявності, Одеса
63,19 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Отправка в день заказа
У наявності, Одеса
60,35 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H310 Котушка 224488H310 NISSAN Кросс-номер 22448al61c, наложенный платеж
У наявності, Київ
42,07 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка запалювання 224488H315 NISSAN Катушка зажигания
Завтра, Київ
58,06 $ ПОКАЗАТИ
Bremi 20337 Котушка 20337 BREMI Котушка запалювання bremi nissan altima/primera/x-trail "2,0-2,5 "01>>
Завтра, Вінниця
38,89 $ ПОКАЗАТИ
Magneti Marelli 060717095012 Котушка системи запалювання
У наявності, Дніпро
33,64 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Склад 1002
У наявності, Одеса
59,27 $ ПОКАЗАТИ
Bremi 20337 Котушка запалювання
Завтра, Київ
37,65 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Катушка зажигания
Завтра, Київ
58,02 $ ПОКАЗАТИ
Japan Parts BO113 Власний склад, (1 шт. в наявності) котушка запалювання
У наявності, Київ
35,65 $ ПОКАЗАТИ
Q-fix Q2110545 Катушка зажигания
Завтра, Київ
22,02 $ ПОКАЗАТИ
Champion BAEA080E Котушка запалювання
Завтра, Львів
35,33 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка запалення
Завтра, Київ
62,14 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H300 Запчастина
У наявності, Київ
44,44 $ ПОКАЗАТИ
Mobiletron CN16 Котушка запалювання
Завтра, Одеса
29,17 $ ПОКАЗАТИ
Beru ZSE080 Котушка запалювання
Завтра, Кременчук
29,74 $ ПОКАЗАТИ
Mobiletron CN16 Котушка запалювання
Завтра, Одеса
28,68 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338H315 Катушка зажигания
Завтра, Миргород
37,75 $ ПОКАЗАТИ
Mobiletron CN16 Котушка CN16 MOBILETRON Котушка запалювання з пдв, наложка, отгрузка до 17:30
У наявності, Київ
28,68 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H310 Котушка запалювання 224488H310 NISSAN Кросс-номер 22448al61c, наложенный платеж
У наявності, Київ
49,18 $ ПОКАЗАТИ
Abakus 12201056 Котушка запалювання
Завтра, Луцьк
18,68 $ ПОКАЗАТИ
NTY ECZNS004 Детальніше на вайбер
Завтра, Львів
22,85 $ ПОКАЗАТИ
Japan Parts BO113 Катушка зажигания nissan primera (p12) , primera hatchback (p12) , primera универсал (wp12) , teana i (j31) , x-trail (t30) ,
У наявності, Київ
31,17 $ ПОКАЗАТИ
Meat&Doria 10467 Котушка 10467 MEAT&DORIA Meatdoria nissan котушка запалювання x-trail,primera 2.0/2.5 01-,murano 3.5 03-
Завтра, Вінниця
28,56 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Катушка зажигания
У наявності, Харків
52,30 $ ПОКАЗАТИ
Tesla CL592 Котушка CL592 TESLA Cl 592 котушка запалювання (nissan) (oe 22448-8h300; oe 22448-8h310; oe 22448-8h311; oe 22448-8h314; oe 22448-8h315)
У наявності, Київ
34,99 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338H315 Б/В Катушка зажигания
Завтра, Костопіль
19,00 $ ПОКАЗАТИ
Champion BAEA080E Катушка запалювання
Завтра, Львів
34,13 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338H315 Б/В Катушка зажигания (в сборе) t30 2,0
Завтра, Київ
15,20 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка запалювання 224488H315 NISSAN Б/В Котушка запалювання 224488h315 nissan x-trail t30 2001-2007
Завтра, Київ
19,00 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224488H315 Котушка 224488H315 NISSAN Б/В Катушка зажигания nissan altima l31 - 2.5 / nissan x-trail t30 - 2.0 - 2.5 / nissan x-trail t31 - 2.5 / nissan primera p12, w12 - 2.0 / nissan teana j31 - 2.0
Завтра, Луцьк
13,89 $ ПОКАЗАТИ
Nissan/Infiniti 224338J11C Котушка запалювання 224338J11C NISSAN Б/В Акція котушка запалювання 3.5mpi 24v renault espace 02-15, vel satis 02-09; nissan murano z51 08-16, pathfinder r51 04-14, teana 08-14, murano z50 02-08, teana 03-08, maxima a32 94-00, 350z 02-08, pathfinder r50 351517
Завтра, Харків
11,97 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Котушка запалювання Nissan/Infiniti 22448-8H300
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
22,86 – 52,30 USD
У наявності

Рейтинг: 4.6 / 5

31

Характеристики Nissan/Infiniti 224488H300

Котушка запалювання

Виробник
Nissan/Infiniti
Країна бренду
Японія
Тип запчастини
Оригінал (OE/OEM)
Оригінальний артикул
22448-8H300
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Кількість контактів:
3
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Nissan/Infiniti 224488H300

Аналоги (замінники) Nissan/Infiniti 224488H300

Котушка запалювання на популярні моделі авто

Інші запчастини NISSAN

Як купити запчастину Nissan/Infiniti 224488H300 по економним цінам в Україні?

Придбати Nissan/Infiniti 224488H300 для виконання робіт із її заміни в автомобілі ви можете як оптом, так і в роздріб. На сайті Авто.про ви можете ознайомитися з пропозиціями як на вживані запчастини, так і на оригінальні нові запчастини, а також запчастини-аналоги від сторонніх виробників від 876 продавців з міст: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Рівне, Ковель, Вінниця, Запоріжжя, Полтава, Тернопіль, Житомир, Кривий Ріг, Кременчук, Zaporizhzhya, Бровари, Хмельницький, Миколаїв, Калини. Продавці пропонують цю запчастину за ціною – від 22.86 USD до 52.30 USD. Будь-які питання щодо запчастини Nissan/Infiniti 224488H300 ви можете запитати у продавця, зателефонувавши за номером у картці товару.