AK3705 Filtron
Повітряний фільтр
9,72 – 25,38 USD

Рейтинг: 4.2 / 5

AK3705 Filtron фільтр повітряний

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Filtron AK3705
4 дня, Ковель
17,97 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фільтр повітряний
У наявності, Львів
37,24 $ ПОКАЗАТИ
WIX WA9757 Фильтр воздушный
Завтра, Київ
15,28 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фільтр повітряний SX15661 SHAFER Фільтр повітряний vw golf v,vi, passat b6, leon, octavia a5, 1.4-2.0 круглий, (з передфільтром)
У наявності, Київ
6,22 $ ПОКАЗАТИ
Purflux A1199 Фільтр повітряний audi a3 1.6/2.0 fsi 3/03--> (з паралоном)
Завтра, Золочів
15,25 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original LX15661 Фільтр повітряний vw caddy 2.0sdi (з поролоном)
Завтра, Кременчук
25,47 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Автомобільний фільтр повітря AK3705 FILTRON Фiльтр повiтряний
У наявності, Луцьк
15,13 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Автомобільний фільтр повітря 1K0129620C VAG Фiльтр повiтряний двигуна (елемент)
Завтра, Київ
36,53 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original LX15661 Фільтр повітряний
Завтра, Київ
25,94 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фільтр. елемент пов. фільтра
Завтра, Київ
36,01 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фільтр. елемент пов. фільтра
Завтра, Вінниця
35,47 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фільтр повітряний vw golf v,vi, passat b6, leon, octavia a5, 1.4-2.0 круглий, (з передфільтром)
У наявності, Вінниця
6,90 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 1457433576 Повітряний фільтр
Завтра, Київ
20,52 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фільтр повітряний vw golf v,vi, passat b6, leon, octavia a5, 1.4-2.0 круглий, (з передфільтром)
Завтра, Рівне
6,05 $ ПОКАЗАТИ
Denckermann A140750 Склад 1030а
У наявності, Одеса
9,34 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фільтр повітряний vw golf v,vi, passat b6, leon, octavia a5, 1,4-2,0 круглий, (з передфільтром)
Сьогодні, Київ
6,78 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Фільтр повітряний AK3705 FILTRON Фільтр повітря
Завтра, Київ
18,23 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтр повітряний C141301 MANN Повітряний фільтр
Завтра, Київ
21,40 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фiльтроелемент повiтряний
Завтра, Львів
41,02 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Фiльтр повiтряний
Завтра, Рівне
14,21 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фильтр воздушный
У наявності, Вінниця
6,94 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтр повітряний двигуна audi a3 cabriolet (8p) 1.2 tfsi cbzb
Завтра, Кременчук
20,33 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Filtr powietrza (wkład filtra) pasuje do: audi a3 seat altea, altea xl, leon, toledo iii skoda octavia ii, superb ii, yeti vw beetle, caddy iii, eos, golf plus, golf plus v 1.2-2.0d 05.03-07.19
Завтра, Рава-Руська
13,14 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фiльтроелемент повiтряний
Завтра, Київ
37,91 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Повітряний фільтр mann filter
Завтра, Львів
19,22 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтр повітряний
Завтра, Одеса
16,85 $ ПОКАЗАТИ
Purflux A1199 Фильтр воздушный vw caddy 2.0sdi (с поролоном)
У наявності, Харків
15,20 $ ПОКАЗАТИ
WIX WA9757 Фільтр повітряний vw caddy 2.0sdi (з поролоном)
У наявності, Івано-Франківськ
12,07 $ ПОКАЗАТИ
Vika 11290391001 Автомобільний фільтр повітря 11290391001 VIKA Фильтр воздушный
Сьогодні, Одеса
5,89 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фільтр повітряний
Завтра, Київ
38,79 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фiльтр повiтряний vw golf v, vi,passat b6,leon,octavia a5,1.4-2.0 круглий
Завтра, Черкаси
7,35 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Фільтр повітря
Завтра, Львів
18,23 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтр повітряний
У наявності, Київ
16,83 $ ПОКАЗАТИ
WIX WA9757 Повітряний фільтр двигуна WA9757 WIX Фільтр повітр. wix filters wa9757 (a140750) (lx1566/1) (wa9446) (a1199)
У наявності, Київ
13,24 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Фiльтр повiтряний
Завтра, Луцьк
13,14 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фильтр воздушный
У наявності, Харків
10,33 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1K0129620C Фільтр повітря
Завтра, Львів
39,67 $ ПОКАЗАТИ
Hengst E482L01 56.1 фильтр воздушный 1k0129620c
У наявності, Київ
15,19 $ ПОКАЗАТИ
Filtron AK3705 Фiльтр повiтряний
Сьогодні, Львів
13,73 $ ПОКАЗАТИ
Vika 11290391001 Фільтр повітряний
Завтра, Чернівці
7,47 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Повітряний фільтр шт. (c14130/1)
У наявності, Київ
20,50 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301
У наявності, Дрогобич
16,86 $ ПОКАЗАТИ
Shafer SX15661 Фільтр повітряний vw golf v,vi, passat b6, leon, octavia a5, 1.4-2.0 круглий, (з передфільтром)
Завтра, Дніпро
7,68 $ ПОКАЗАТИ
JC Premium B2W063PR Фільтр повітряний 1.4tsi 16v, 2.0fsi 16v, 1.2tsi 8v vw passat b7 10-15, golf vi 09-14, tiguan 08-16, caddy iii 04-15, jetta vi 10-18, passat b6 05-10, golf v 03-09, audi a3 03-12, q3 11-18, skoda octavia a5 04-13, superb 08-15, yeti 09-17, seat leon
Завтра, Любомль
9,72 $ ПОКАЗАТИ
Knecht-Mahle LX15661 Фільтр повітряний
Завтра, Луцьк
21,87 $ ПОКАЗАТИ
Purflux A1199 Воздушный фильтр
Завтра, Львів
13,20 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтри забору повітря
Завтра, Харків
21,66 $ ПОКАЗАТИ
Knecht-Mahle LX15661 Фильтр воздушный vw caddy iii 2.0 sci - 1.2 tsi - 1.6 - 2.0 ecofuel 2004- (с поролоном)
Завтра, Чернівці
25,38 $ ПОКАЗАТИ
Polcar FLAK3705 Ціна з доставкою в україну, графік в описі (+- 3 робочі дні доставка). рівне/луцьк самовивіз або відправка поштовими службами.
Завтра, Варшава
17,72 $ ПОКАЗАТИ
Mann-Filter C141301 Фільтр повітряний
Завтра, Київ
20,43 $ ПОКАЗАТИ
9,72 – 25,38 USD
У наявності

Рейтинг: 4.2 / 5

18

Характеристики Filtron AK3705

Повітряний фільтр

Виробник
Filtron
Країна бренду
Польща
Тип запчастини
Аналог
Додаткова інформація
Для запорошених умов
Країна виробництва
Польща
Форма
Круглий
Зовнішній діаметр, мм:
136
Ширина упаковки, мм:
167
Товщина упаковки, мм:
167
Висота (мм)
221
Довжина упаковки, мм:
240
Вага (г)
440
Внутрішній діаметр, мм:
68
Оригінальний артикул
AK 370/5
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Умови експлуатації:
Для країн із холодним кліматом
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Filtron AK3705

Аналоги (замінники) Filtron AK3705

Повітряний фільтр на популярні моделі авто

Інші запчастини FILTRON

Як купити запчастину Filtron AK3705 по доступним цінам в Україні?

Придбати Filtron AK3705 для її заміни у вашому авто ви можете як оптом, так і в роздріб. Авто.про ви можете ознайомитися з пропозиціями як на б.у. запчастини, так і на оригінальні автозапчастини, а також запчастини-аналоги від сторонніх виробників від 886 продавців з міст: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Рівне, Вінниця, Полтава, Ковель, Чернівці, Житомир, Запоріжжя, Кривий Ріг, Івано-Франківськ, Хмельницький, Тернопіль, Біла Церква, Миколаїв, Суми. Діапазон цін на потрібну запчастину – від 9.72 USD до 25.38 USD. Будь-які питання щодо запчастини AK3705 Filtron ви можете поставити продавцю, зателефонувавши за номером на сторінці товару.