XM2H19D629AA Ford
Компресор кондиціонера
114,01 – 254,42 USD

Рейтинг: 4.8 / 5

XM2H19D629AA Ford компресор кондиціонера

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Ford XM2H19D629AA Насос кондиціонера XM2H19D629AA FORD Б/В Компресор кондиціонера 3
У наявності, Луцьк
106,15 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original ACP191000S Компресор системи кондиціювання ACP191000S MAHLE Компрессор кондиционера
У наявності, Запоріжжя
236,71 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original ACP191000S Компресор кондицiонера
Сьогодні, Київ
383,22 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Компресор кондиціонера 1J0820803A VAG Б/В Компресор кондиціонера skoda octavia tour (1996-2010) 1j0820803a
Сьогодні, Умань
69,83 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кліматичної установки 813200 VALEO Компресор кондицiонера
Сьогодні, Київ
233,63 $ ПОКАЗАТИ
Sigma CC1654 Компресор кліматичної установки CC1654 SIGMA Компресор кондиціонера з пдв, наложка, отгрузка до 17:30
У наявності, Київ
218,80 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор холодоагенту 813200 VALEO Компресор кондицiонера
Сьогодні, Вінниця
233,63 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондиціонера
У наявності, Київ
233,63 $ ПОКАЗАТИ
Sigma CC1654 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Дніпро
218,50 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0041 Компресор кондиціонера новий vw caddy iii 04-15, t5 03-15, sharan 95-10, golf iv 97-03, caddy ii 95-04, bora 98-13, beetle new 98-11, polo 94-01; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, alhambra 96-10, toledo
У наявності, Київ
148,44 $ ПОКАЗАТИ
Airstal 100006 Компресор кондиц_онера sd7v167 vag ford 1j0820803a
У наявності, Біла Церква
235,11 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TSP0159060 Насос кондиціонера TSP0159060 DELPHI Компрессор
Сьогодні, Дніпро
254,42 $ ПОКАЗАТИ
VAG 7M0820803 Компресор кондиціонера 7M0820803 VAG Електромагнітна муфта
У наявності, Київ
36,31 $ ПОКАЗАТИ
Sanden SD7V161221 Компресор кондиціонеру sanden sd7v16-1221
Сьогодні, Київ
344,85 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондиціонера valeo
Сьогодні, Кременчук
286,32 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Одеса
245,34 $ ПОКАЗАТИ
Sanden SD7V161221 Компресор кондиціонеру sanden sd7v16-1221
Сьогодні, Вінниця
328,11 $ ПОКАЗАТИ
Sanden SD7V161221 Компресор кондиціонеру sanden sd7v16-1221
Сьогодні, Луцьк
361,17 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор холодоагенту 813200 VALEO Компресор, система кондиціонування повітря
Сьогодні, Київ
233,63 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0041 Компресор кондиціонера AC0041 MS GROUP Компресор кондиціонера новий vw caddy iii 04-15, t5 03-15, sharan 95-10, golf iv 97-03, caddy ii 95-04, bora 98-13, beetle new 98-11, polo 94-01; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 5073896
У наявності, Дніпро
167,04 $ ПОКАЗАТИ
Sanden SD7V161221 Компресор кондиціонеру sanden sd7v16-1221
Сьогодні, Київ
351,55 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кліматичної установки 813200 VALEO Компресор кондицiонера
Сьогодні, Київ
233,63 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор системи кондиціювання 813200 VALEO Компрессор
Сьогодні, Дніпро
233,63 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Б/В Компресор кондиціонера sharan 05-10
Сьогодні, Хмельницький
97,77 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Компресор системи кондиціювання 1J0820803A VAG Б/В Компрессор кондиционера почти новый
У наявності, Київ
177,35 $ ПОКАЗАТИ
VAN Wezel RCC224702VWAN Audi tt (8n3), 98 - 06, компресор кондиціонера
5 днів, Ковель
203,79 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803 Б/В Компрессор кондиционера
Сьогодні, Борислав
53,07 $ ПОКАЗАТИ
Sanden SD7V161221 Sanden оригінал висока якість
Сьогодні, Київ
342,10 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Компресор кондиціонера 1J0820803A VAG Б/В Компресор кондиціонера
Сьогодні, Yavoriv
69,83 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Хмельницький
315,03 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Компресор системи кондиціювання 1J0820803A VAG Б/В Компресор кондиціонера
У наявності, Yavoriv
63,34 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0041 100% оригинал ------>компресор кондиціонера новий vw caddy iii 04-15, t5 03-15, sharan 95-10, golf iv 97-03, caddy ii 95-04, bora 98-13, beetle new 98-11, polo 94-01; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, a
Сьогодні, Київ
162,99 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0041 Насос кондиціонера AC0041 MS GROUP Компресор кондиціонера новий vw golf v 03-09, sharan 95-10, golf iv 97-03, caddy ii 95-04, bora 98-13; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia a5 04-13, octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, alhambra 96-10, toledo ii 99-04, toledo i 91-99
У наявності, Київ
207,86 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803 Насос кондиціонера 1J0820803 VAG Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений vw caddy iii 04-15, t5 03-15, golf v 03-09, sharan 95-10, golf iv 97-03; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, alhambra 593671
Сьогодні, Київ
132,68 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803 Компресор системи кондиціювання 1J0820803 VAG Б/В Компрессор кондиционера
У наявності, Львів
55,87 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803 Компресор кондиціонера 1J0820803 VAG Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений vw caddy iii 04-15, t5 03-15, golf v 03-09, sharan 95-10, golf iv 97-03; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, alhambra 593671
Сьогодні, Львів
132,68 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original ACP191000S Компресор кондиціонера octavia/caddy/golf 1.4-3.2 95-13
У наявності, Житомир
249,96 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820805 Компрессор кондиционера vw caddy/audi a3
Сьогодні, Біла Церква
352,00 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Компресор кондиціонера 1J0820803A VAG Б/В №202 компресор кодиціонера 1j0820803a для volkswagen golf iv 97-04
Сьогодні, Львів
69,83 $ ПОКАЗАТИ
MSG AC0041 Компресор системи кондиціювання AC0041 MS GROUP Компресор кондицiонера новий vw caddy iii 04-15 t5 03-15 sharan 95-10 golf iv 97-03 caddy ii 95-04 bora 98-13 beetle new 98-11 polo 94-01 audi a3 96-03 tt 98-06 skoda octavia tour 96-10 ford galaxy 94-06 seat leon 99-05 alhambra 96-10 toledo
Сьогодні, Київ
157,32 $ ПОКАЗАТИ
Market (OEM) 1J0820803A Б/В Компрессор кондиционера октавия\бора\г-4 -00 не ориг
Сьогодні, Харків
114,01 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондиціонера
Сьогодні, Харків
263,37 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803 Компресор холодоагенту 1J0820803 VAG Реставрація Акція компресор кондиціонера відновлений vw caddy iii 04-15, t5 03-15, golf v 03-09, sharan 95-10, golf iv 97-03; audi a3 96-03, tt 98-06; skoda octavia tour 96-10; ford galaxy 94-06; seat leon 99-05, alhambra 593671
Сьогодні, Харків
132,68 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original ACP191000S Компресор кондиціонера octavia/caddy/golf 1.4-3.2 95-13
Сьогодні, Київ
249,59 $ ПОКАЗАТИ
Polcar 1323KS2 Компресор кондиціонеру (nowa) audi tt 98-
6 днів, Turiys’k
190,91 $ ПОКАЗАТИ
VAG 1J0820803A Насос кондиціонера 1J0820803A VAG Б/В Компрессор кондиционера volkswagen golf-4/skoda octavia tour/audi a3 (1,4-1,6-1,8-2,0-2,3-2,8) (1,9 tdi) (1j0820803a) (sd7v161206) (sanden) с 96-10 г.в.
Сьогодні, Луцьк
75,42 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кліматичної установки 813200 VALEO 813200 valeo компресор новий
У наявності, Київський район
244,67 $ ПОКАЗАТИ
VALEO 813200 Компресор кондицiонера
Сьогодні, Київ
253,99 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original ACP191000S Компрессор кондиционера (со шкивом 6pk / 119 мм) vag 95-
Сьогодні, Луцьк
236,71 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Компресор кондиціонера Ford XM2H 19D629 AA
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
114,01 – 254,42 USD
У наявності

Рейтинг: 4.8 / 5

14

Характеристики Ford XM2H19D629AA

Компресор кондиціонера

Виробник
Ford
Країна бренду
США
Тип запчастини
Оригінал (OE/OEM)
Оригінальний артикул
XM2H 19D629 AA
Додаткові характеристики з відкритих джерел
Холодоагент:
R134A
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Ford XM2H19D629AA

Аналоги (замінники) Ford XM2H19D629AA

Компресор кондиціонера на популярні моделі авто

Інші запчастини FORD

Як купити запчастину Ford XM2H19D629AA по низьким цінам в Україні?

На порталі Авто.про є можливість придбати оригінальні запчастини Ford XM2H19D629AA оптом і в роздріб. Ціни на XM2H19D629AA Ford – від 114.01 USD до 254.42 USD. Купити XM2H19D629AA Ford можна у 514 продавців з Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Луцьк, Ковель, Вінниця, Рівне, Запоріжжя, Житомир, Тернопіль, Turiys’k, Варшава, Zaporizhzhya, Кривий Ріг, Бровари, Кременчук, Деміївка, Миколаїв.