V94249 AE
Клапан впускний
5,70 – 10,43 USD

Рейтинг: 4 / 5

V94249 AE клапан впускний

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
AE V94249
Сьогодні, Львів
14,26 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
Сьогодні, Київ
10,43 $ ПОКАЗАТИ
Freccia 6051SCR Клапан двигуна ferccia
Сьогодні, Львів
7,23 $ ПОКАЗАТИ
Gunes 4019
Сьогодні, Одеса
1,60 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
У наявності, Київ
8,80 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан двигуна
Сьогодні, Одеса
9,11 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
Сьогодні, Львів
9,86 $ ПОКАЗАТИ
AMP/Paradowscy POPE027S0N Клапана і штовхачі POPE027S0N AMP Клапан in opel 1.8 16v азотирован! (www.amp.eu)
У наявності, Київ
5,70 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 0641048 Клапан впускной
Сьогодні, Одеса
14,27 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускной клапан
У наявності, Львів
8,56 $ ПОКАЗАТИ
Hans Pries (Topran) 206538 Клапан впускний
У наявності, Київ
7,29 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Freccia r6051scr впускний клапан
Сьогодні, Київ
8,44 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан двигуна
Сьогодні, Харків
9,47 $ ПОКАЗАТИ
BGA V996022 Клапан впускний opel astra/corsa/meriva/signum/tigra/vectra/zafira 1.8i 94-
У наявності, Львів
5,65 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан впускний opel 31.2x5x101.4 x18xe1 (вир-во ae)
Завтра, Рівне
8,83 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан гбц
Сьогодні, Київ
9,24 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан двигуна впускна
Сьогодні, Київ
23,27 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Zawór dolotowy (31,2x5x101,4) pasuje do: opel astra g, astra h, astra h gtc, corsa c, meriva a, signum, tigra, vectra b, vectra c, vectra c gts, zafira a saab 9-3 1.8 10.95-02.15
Післязавтра, Рава-Руська
9,80 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
Сьогодні, Дніпро
9,78 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
Сьогодні, Дніпро
9,78 $ ПОКАЗАТИ
Gunes 4019 Впускний клапан in s [31 2x5x101 3]
У наявності, Черкаси
3,31 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Запчастина під замовлення, час/терміни уточнюйте в менеджера
7 днів, Київ
134,99 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Впускний клапан
Завтра, Луцьк
7,75 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Freccia клапан opel 1.8 16v [x18xe] 97- (31.2x5x101.4) (впуск)
У наявності, Чернівці
8,79 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Детальніше на вайбер
Сьогодні, Львів
21,43 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Клапан впускний opel 31.2x5x101.4 x18xe1 (вир-во ae)
Сьогодні, Запоріжжя
7,78 $ ПОКАЗАТИ
BGA V996022 Клапан впускной bga v996022 opel astra, vectra 1.8 94->
У наявності, Павлоград
5,61 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Клапан двигуна
Сьогодні, Кременчук
8,09 $ ПОКАЗАТИ
Freccia 6051SCR Впускний клапан
Сьогодні, Хмельницький
6,90 $ ПОКАЗАТИ
Dello/Automega 130107210 Всасывающий клапан
У наявності, Одеса
2,95 $ ПОКАЗАТИ
AE V94249 Випускний клапан
Сьогодні, Київ
265,76 $ ПОКАЗАТИ
BGA V996022 Клапан впуск. astra/corsa/vectra 1.8i 94-
У наявності, Житомир
4,78 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Впускной клапан
Сьогодні, Львів
7,29 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 90536095 Клапан впускний 90536095 GM Б/В Клапан впускной
У наявності, Васильків
2,58 $ ПОКАЗАТИ
Opel 90536095
У наявності, Одеса
33,76 $ ПОКАЗАТИ
Freccia 6051SCR Клапан
Завтра, Чернівці
8,75 $ ПОКАЗАТИ
Freccia 6051SCR Клапан впускной
Сьогодні, Кременчук
8,38 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Впускний клапан (31,2x5x101,3) opel astra g, vectra b, vectra c, vectra c gts, zafira a 1.8 10.95-07.08
Сьогодні, Київ
8,30 $ ПОКАЗАТИ
NE/NPR 147035000300 Клапан (впуск) opel vectra c/astra g 1.8 95- (31.2x101.5x4.5) 5635020000
Сьогодні, Київ
6,36 $ ПОКАЗАТИ
Freccia 6051SCR Впускний клапан (31,2x5x101,3) opel astra g, vectra b, vectra c, vectra c gts, zafira a 1.8 10.95-07.08
Сьогодні, Київ
8,18 $ ПОКАЗАТИ
BGA V996022 Клапан впуск. astra/corsa/vectra 1.8i 94-
Сьогодні, Вінниця
5,70 $ ПОКАЗАТИ
General Motors 641048 Клапан
Сьогодні, Київ
20,73 $ ПОКАЗАТИ
BGA V996022 Клапан двигуна
Сьогодні, Кременчук
5,08 $ ПОКАЗАТИ
Mahle Original 011VE30546000 Впускний клапан
5 днів, Ковель
17,21 $ ПОКАЗАТИ
Intervalves 3056032
Сьогодні, Вінниця
3,62 $ ПОКАЗАТИ
AMP/Paradowscy POPE027S0N Впускний клапан
Сьогодні, Київ
6,43 $ ПОКАЗАТИ
OTO Akdeniz 641048 Клапан впускний 641048 OTO AKDENIZ Клапан впускной opel z18xe , x18xel , x18xe1 ( продаем комплектом )
У наявності, Київ
Договірна ПОКАЗАТИ
Mahle Original 011VE30546000 Клапан впускний 011VE30546000 MAHLE Клапан двигуна впускна
Сьогодні, Київ
21,50 $ ПОКАЗАТИ
Freccia R6051SCR Клапан двигуна
Сьогодні, Харків
8,52 $ ПОКАЗАТИ
5,70 – 10,43 USD
У наявності

Рейтинг: 4 / 5

35

Характеристики AE V94249

Клапан впускний

Виробник
AE
Країна бренду
США
Тип запчастини
Аналог
Матеріал
Хром-кремнієвий сплав
Країна виробництва
ПАР
Додаткова інформація
Кінець стрижня клапана загартований, стрижень клапана хромований
Довжина (мм)
101.4
Довжина упаковки, мм:
166
Товщина упаковки, мм:
24
Діаметр головки клапана (мм)
31.2
Ширина упаковки, мм:
35
Вага (г)
39
Кут сідла клапана, °
45
Діаметр стержня клапана (мм)
5
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для AE V94249

Аналоги (замінники) AE V94249

Запчастини для вашого автомобіля

Інші запчастини AE

Як купити запчастину AE V94249 по економним цінам в Україні?

Ви можете ознайомитися з реальними роздрібними та оптовими цінами на V94249 AE від продавців в онлайн-каталозі Авто.про. Діапазон цін на автозапчастину – від 5.70 USD до 10.43 USD, і її пропонують купити 264 продавців з міст: Київ, Дніпро, Одеса, Львів, Харків, Вінниця, Рівне, Запоріжжя, Луцьк, Кривий Ріг, Хмельницький, Кременчук, Миколаїв, Zaporizhzhya, Бровари, Черкаси, Тернопіль, Житомир, Полтава, Івано-Франківськ. Перед покупкою дізнайтеся докладніше про автозапчастину AE V94249 у продавця, а також про доставку у ваш місто.