045906433A VAG
Датчик колінвала
4,19 – 30,34 USD

Рейтинг: 4.7 / 5

045906433A VAG датчик положення (оборотів) коленвалу

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Запоріжжя
15,20 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0986280435 Датчик положення колінвала vw caddy iii/iv/ crafter 30-35 2.0-2.
У наявності, Львів
46,50 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A ДПКВ 045906433A VAG Б/В Датчик положення (оборотів) коленвалу
Сьогодні, Рівне
3,35 $ ПОКАЗАТИ
VAG 036906433E ДПКВ 036906433E VAG Б/В Датчик положення (оборотів) коленвалу на skoda octavia station wagon (1z5) (02.04 - 06.13) 2.0 tdi (02.04 - ) bkd
3 дня, Іза
10,13 $ ПОКАЗАТИ
Facet 90464 Датчик положення колінвалу vag
Сьогодні, Золочів
16,46 $ ПОКАЗАТИ
VAG 0986280421 Датчик положення (оборотів) коленвалу
Сьогодні, Боярка
25,34 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Борислав
3,07 $ ПОКАЗАТИ
VAG 03C906433E Датчик положения коленвала vw caddy iii/iv/ crafter 30-35 1.2-2.5 tdi 06-
У наявності, Київ
83,78 $ ПОКАЗАТИ
VAG 03C906433E Датчик обертів валу двигуна
Сьогодні, Кременчук
77,96 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
У наявності, Вінниця
12,67 $ ПОКАЗАТИ
IKA 923361 Датчик обертів
Сьогодні, Київ
10,18 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0986280421 Датчик обертів колінвалу
У наявності, Хмельницький
30,34 $ ПОКАЗАТИ
EPS 1953464 Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Київ
12,38 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Vw/audi/skoda/mitsubishi 99- датчик положення колінчастого валу
У наявності, Луцьк
16,76 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик положення (оборотів) коленвалу 045906433A VAG Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала для golf 5 fox eos polo jetta 5 passat b6 transporter t5 audi a3 a4 a6 seat altea leon skoda fabia 1-2 octavia a5. состояние отличное. отправляем без предоплаты. гарантия на установку 14 дней,
Сьогодні, Рівне
6,37 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Обмежувач частоти обертання колінчастого вала двигуна 045906433A VAG Б/В Акція датчик положення колінвалу vw caddy iii 04-15, t5 03-15, crafter 06-16; audi a4 04-08, a6 04-11, a3 03-12; skoda octavia a5 04-13, fabia ii 07-14, superb 08-15; seat altea 04-09, leon 05-12, toledo iii 294397
Сьогодні, Харків
2,79 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик імпульсів 045906433A VAG Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала+
Сьогодні, Хуст
11,17 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик імпульсів 045906433A VAG Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Петропавлівська Борщагівка
4,05 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик положення колінвала 045906433A VAG Б/В Датчик положення (оборотів) коленвалу
У наявності, Yavoriv
6,33 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Обмежувач частоти обертання колінчастого вала двигуна 045906433A VAG Б/В Датчик положения коленвала
Сьогодні, Bilohorodka
10,06 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Одеса
2,53 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик положення колінвала 045906433A VAG Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Мерефа
5,59 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик положення колінвала 045906433A VAG Б/В Датчик положення колінчастого валу volkswagen golf v (2003-2009) 045906433a
Сьогодні, Івано-Франківськ
33,52 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик обертів колінвалу 045906433A VAG Б/В Датчик колінвала
Сьогодні, Житомир
6,15 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Обмежувач частоти обертання колінчастого вала двигуна 045906433A VAG Б/В Датчик положення колінвалу volkswagen
У наявності, Коломия
8,38 $ ПОКАЗАТИ
VAG 03C906433E Датчик обертів валу двигуна
Сьогодні, Одеса
80,28 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0986280421 Датчик імпульсів
Сьогодні, Київ
33,21 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик імпульсів 045906433A VAG Б/В Акція датчик положення колінвалу vw caddy iii 04-15, t5 03-15, crafter 06-16; audi a4 04-08, a6 04-11, a3 03-12; skoda octavia a5 04-13, fabia ii 07-14, superb 08-15; seat altea 04-09, leon 05-12, toledo iii 294397
Сьогодні, Львів
2,79 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения коленвала caddy 1.9
Сьогодні, Хуст
7,60 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик положення колінвала 045906433A VAG Б/В Датчик положения коленвала (mn980249) xl 2.0 d \ gr 2.0 \ l-x 2.0 d
Сьогодні, Київ
7,60 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Обмежувач частоти обертання колінчастого вала двигуна 045906433A VAG Б/В Акція датчик положення колінвалу vw caddy iii 04-15, t5 03-15, crafter 06-16; audi a4 04-08, a6 04-11, a3 03-12; skoda octavia a5 04-13, fabia ii 07-14, superb 08-15; seat altea 04-09, leon 05-12, toledo iii 294397
Сьогодні, Київ
2,79 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения коленвала vw crafter 2,5 tdi 2006-2011
Сьогодні, Запоріжжя
10,17 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0986280421 Bosch , датчик обертів к/вала caddy 06-, crafter 11-
У наявності, Київ
31,03 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик колінвала 045906433a
Сьогодні, Львів
12,67 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A ДПКВ 045906433A VAG Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
У наявності, Володимир
25,34 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик частоти обертання 045906433A VAG Б/В Датчик колінвала
Сьогодні, Житомир
6,15 $ ПОКАЗАТИ
VAG 036906433E Сенсор обертів колінвала
Сьогодні, Львів
96,35 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A ДПКВ 045906433A VAG Б/В Датчик положення (оборотів) коленвалу
У наявності, Яворів
4,19 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик обертів колінвалу 045906433A VAG Б/В Датчик положения коленвала vw golf 1.6 16v fsi (v) 2003-2008 045906433a 190425, гарантия: на установку и проверку 14 дней.
У наявності, Київ
13,58 $ ПОКАЗАТИ
KSP KSP00091 Датчик імпульсів
Сьогодні, Бровари
11,20 $ ПОКАЗАТИ
VAG 036906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Суми
3,80 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
У наявності, Харків
11,40 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик коленвала а3 фабия октавия супер б г5 1,2 1,4tsi 1.6 1.9
Сьогодні, Миргород
2,94 $ ПОКАЗАТИ
Kemp 77646130 Датчик положення колінвала vw caddy/t5
У наявності, Київ
15,02 $ ПОКАЗАТИ
NTY ECPAU007 Одесса65002
У наявності, Одеса
20,47 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала
Сьогодні, Чернівці
19,00 $ ПОКАЗАТИ
VAG 036906433A Б/В Датчик положения (оборотов) коленвала0111
Сьогодні, Хмельницький
3,21 $ ПОКАЗАТИ
VAG 045906433A Датчик імпульсів 045906433A VAG Б/В Датчик положення (оборотів) коленвалу
Сьогодні, Теребовля
4,19 $ ПОКАЗАТИ
Bosch 0986280421 Обмежувач частоти обертання колінчастого вала двигуна 0986280421 BOSCH 0986280421 bosch датчик обертів колінвалу
У наявності, Київ
31,16 $ ПОКАЗАТИ
VAG 03C906433E Датчик імпульсів
Сьогодні, Київ
73,79 $ ПОКАЗАТИ
4,19 – 30,34 USD
У наявності

Рейтинг: 4.7 / 5

12

Характеристики VAG 045906433A

Датчик колінвала

Виробник
VAG
Країна бренду
Німеччина
Тип запчастини
Оригінал (OE/OEM)
Оригінальний артикул
045 906 433A
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для VAG 045906433A

Аналоги (замінники) VAG 045906433A

Датчик колінвала на популярні моделі авто

Інші запчастини VAG

Як купити запчастину VAG 045906433A по найкращим цінам в Україні?

Придбати VAG 045906433A для виконання робіт із її заміни у вашому авто ви можете як оптом, так і в роздріб. В онлайн-каталозі Avto.pro ви можете ознайомитися з пропозиціями як на вживані запчастини, так і на оригінальні нові запчастини, а також їх аналоги від сторонніх виробників від 1515 продавців з міст: Київ, Львів, Одеса, Дніпро, Рівне, Луцьк, Харків, Вінниця, Житомир, Чернівці, Ковель, Запоріжжя, Полтава, Суми, Тернопіль, Миколаїв, Івано-Франківськ, Володимир, Хмельницький, Кривий Ріг. Продавці пропонують цю запчастину за ціною – від 4.19 USD до 30.34 USD. Будь-які питання щодо автозапчастини VAG 045906433A ви можете запитати у продавця, звернувшись за номером у картці товару.