3363 Sidem
Стійка стабілізатора заднього
14,96 – 25,21 USD

Рейтинг: 4.2 / 5

3363 Sidem стійка стабілізатора заднього

Виробник Код
Опис
Відправка МІСТО $ Продавець
Sidem 3363 Тяга / стійка стабілізатора
Сьогодні, Київ
21,97 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Стійка стабілізатора заднього (l-подібна) sidem для ford focus 3 з 11-18, c-max 2 з 10-18
У наявності, Київ
24,97 $ ПОКАЗАТИ
Ford CV6Z5K484F Mef257 стойка заднего стабилизатора
Сьогодні, Київ
48,68 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1714891 Стійка стабілізатора заднього
У наявності, Київ
38,67 $ ПОКАЗАТИ
Auto Storm 127610PP162 Стійка стабілізатора, заднього 127610PP162 AUTO STORM Усиленная стойка/тяга стабилизатора задняя ( на сайлентблоках см.фото ) fvolvo v40 ford c-max ii, focus iii, grand c-max ford usa focus (гарантия 20 000тыс. км. или 6 месяцев эксплуатации)
Сьогодні, Запоріжжя
11,17 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TC2688 Стійка стабілізатора задня
У наявності, Київ
23,89 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга / стійка стабілізатора
Сьогодні, Одеса
20,98 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363
Завтра, Київ
19,91 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Стійка стабілізатора заднього ~l~ ford focus 11-18, c-max 10-18
У наявності, Київ
23,33 $ ПОКАЗАТИ
Volvo 31317271 Тяга стабилизатора ориг
У наявності, Чернігів
67,55 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TC2688 Тяга стабілізатора зад. ford focus iii, c-max ii
Сьогодні, Золочів
14,09 $ ПОКАЗАТИ
CTR CL0069 Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- ctr
У наявності, Київ
19,25 $ ПОКАЗАТИ
Monroe L16639 Стійка стабілізатора
Сьогодні, Київ
16,78 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга / стійка стабілізатора
Сьогодні, Кременчук
21,60 $ ПОКАЗАТИ
CTR CL0069 Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- ctr
У наявності, Київ
19,25 $ ПОКАЗАТИ
China CV6Z5K484F Тяга стабилизатора задняя ford focus 2011 - 2018 l/r cv6z-5k484-f
Сьогодні, Одеса
17,74 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Яйця стабілізатора задні 21574AP APLUS Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- applus
У наявності, Київ
15,07 $ ПОКАЗАТИ
RTS 9707084 Стійка стабілізатора заднього
У наявності, Київ
14,96 $ ПОКАЗАТИ
Ford MEF257 Стойка стабилизатора
У наявності, Київ
45,61 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- applus
У наявності, Київ
15,07 $ ПОКАЗАТИ
Monroe L16639 Monroe ford тяга стабілізатора задн.c-max,focus ,,volvo 10-
У наявності, Київ
14,77 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Стабілізатор (стійки)
Сьогодні, Київ
14,70 $ ПОКАЗАТИ
Kamoka 9030081 Тяга стабілізатора (в наявності)
У наявності, Київ
8,13 $ ПОКАЗАТИ
Ford CV6Z5K484F Тяга заднего стабилизатора поперечной устойчивости, шарнирная (угловая)
У наявності, Одеса
43,51 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора ford c-max ii, focus iii, volvo v40 10 перед. міст (вир-во sidem)
Завтра, Рівне
24,13 $ ПОКАЗАТИ
Lemforder 3712301 Стойка стабилизатора задняя focus 2/iiicmaxшарнирная
Сьогодні, Київ
35,26 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора ford c-max ii, focus iii, volvo v40 10 перед. міст (вир-во sidem)
Завтра, Одеса
20,27 $ ПОКАЗАТИ
Ford 1714891 Тяга стабилизатора ориг
Сьогодні, Миргород
38,69 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TC2688 Стойка стабилизатора заднего
У наявності, Одеса
15,20 $ ПОКАЗАТИ
Starline 2053736 Стійка стабілізатора
У наявності, Дніпро
12,35 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора ford c-max ii, focus iii, volvo v40 10 перед. міст (вир-во sidem)
Завтра, Одеса
23,11 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга / стійка стабілізатора
Сьогодні, Дніпро
19,50 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Тяга / стійка стабілізатор лiв/прав задн ford focus iii фургон/хетчбэк [01/11 08/18]
У наявності, Черкаси
11,13 $ ПОКАЗАТИ
Monroe L16639 Стійка стабілізатора
Сьогодні, Львів
16,16 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Sidem ford тяга стабiлiзатора задн.лiв./прав.c-maxfocus iiivolvo 10-
Завтра, Київ
23,98 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- applus
У наявності, Київ
15,07 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора зад. ford focus c-max 10/03-, focus 11/04-/mazda 3/5 03- /volvo s40 04-
У наявності, Суми
27,84 $ ПОКАЗАТИ
Monroe L16639 L16639 monroe тяга стабілізатора
У наявності, Київ
15,19 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TC2688 Стійка стабілізатора заднього
У наявності, Київ
16,36 $ ПОКАЗАТИ
Ford CV6Z5K484F Стійка стабілізатора, заднього CV6Z5K484F FORD Стойка стабилизатора заднего
У наявності, Київ
48,21 $ ПОКАЗАТИ
Delphi TC2688 Delphi тяга стабілізатора (задн.) (118mm) ford c-max ii, focus 1.0-2.5 07.10-
У наявності, Чернівці
13,78 $ ПОКАЗАТИ
Aplus 21574AP Тяга / стійка, стабілізатор, лiв/прав, задн
У наявності, Чернівці
11,28 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Ціна актуальна 100%! замовляйте!
Сьогодні, Київ
21,29 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора зад. ford focus c-max 10/03-, focus 11/04-/mazda 3/5 03- /volvo s40 04-
Сьогодні, Біла Церква
28,95 $ ПОКАЗАТИ
Reinhoch RH074002 Тяга заднего стабилизатора reinhoch rh07-4002 ford focus 10->
У наявності, Павлоград
11,21 $ ПОКАЗАТИ
CTR CL0069 Стойка стабилизатора заднего ford focus/c-max 2011- ctr
У наявності, Київ
19,25 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора ford c-max ii, focus iii, volvo v40 10 перед. міст (вир-во sidem)
Сьогодні, Запоріжжя
19,74 $ ПОКАЗАТИ
CTR CLF36 Стойка стабилизатора зад lh=rh c-max/connect/escape/focus/ford/kuga/tourneo/tranzit connect/c30/c70/s40/v40/v50/volvo
У наявності, Павлоград
18,16 $ ПОКАЗАТИ
Sidem 3363 Тяга стабілізатора (заднього) ford focus/c-max/volvo v40 07-
У наявності, Ужгород
25,21 $ ПОКАЗАТИ
Складові частини для запчастини Стійка стабілізатора заднього Sidem 3363
Перед покупкою уточніть сумісність запчастини з вашим автомобілем.
14,96 – 25,21 USD
У наявності

Рейтинг: 4.2 / 5

23

Характеристики Sidem 3363

Стійка стабілізатора заднього

Виробник
Sidem
Країна бренду
Бельгія
Тип запчастини
Аналог
Стійка
Сполучна штанга
Вісь встановлення
Задня
Розмір різьблення
MM10x1.5R
Сторона встановлення
Зліва Праворуч
Розмір різьблення 1
MM12X1.75R
Довжина упаковки, мм:
140
Вага (г)
350
Товщина упаковки, мм:
65
Довжина (мм)
76
Ширина упаковки, мм:
90
Знайшли помилку сумісності запчастини з автомобілем? Повідомте про неї нашим фахівцям.

Номери-замінники від оригінальних виробників для Sidem 3363

Аналоги (замінники) Sidem 3363

Стійка стабілізатора заднього на популярні моделі авто

Інші запчастини SIDEM

Як купити запчастину Sidem 3363 по доступним цінам в Україні?

На даний момент ви можете обрати варіант покупки 3363 Sidem серед багатьох пропозицій від 910 продавців за вартістю: від 14.96 USD до 25.21 USD. На сайті Avto.pro доступні пропозиції нової та вживаної запчастини з міст: Київ, Одеса, Дніпро, Львів, Харків, Луцьк, Вінниця, Полтава, Рівне, Запоріжжя, Чернівці, Житомир, Ковель, Чернігів, Миколаїв, Кривий Ріг, Тернопіль, Суми, Хмельницький, Івано-Франківськ. Якщо виникли питання про запчастину Sidem 3363, зверніться до продавця за контактними даними на сторінці товару.