Каталог запчастей Oldsmobile

У американському каталозі avtopro.ua описано моделей Oldsmobile: 10, кузовів: 14 та модифікацій двигунів: 35.

Ремонт та обслуговування Oldsmobile

На AvtoPro Україна Ви можете купити запчастини для Oldsmobile 98 Regency, Achieva, Alero, Aurora, Bravada, Cutlass Supreme, EightY-Eight (88), Intrigue, Omega Brougham, Silhouette APV.

На ринку СНД ці моделі машин Олдсмобіль называють 98-Регенси, Аврора, Алеро, Ачиева, Бравада, Восемьдесят восемь, Интрига, Кутлас-Суприм, Омега бругхэм, Силуэт-АПВ.

Щоб знайти потрібну вам запчастину, можете скористатися онлайн електронним каталогом оригінальних запчастин Oldsmobile або, якщо вам відомий код запчастини, то введіть його в пошуку зверху. У нашій базі ви можете ознайомитися з цінами на запчастини Олдсмобіль від реальних продавців у офлайні та інтернет магазинах Києва, Одеси, Харкова, Дніпропетровська, Львова. У наявності є як пропозиції по новим запчастинам Oldsmobile оптом та в роздріб з прайсів продавців, так і б\у пропозиції від авторазборок Олдсмобіль.

Власники Oldsmobile для ремонту та ТО обслуговування найчастіше запитують наступні запчастини: бампер передній, рульова рейка, акпп, турбіна, скло лобове, форсунка, капот, бензонасос.

Для проходження технічного обслуговування Oldsmobile можливо вам будуть потрібні: фільтр повітряний, фільтр маслянний, фільтр салону, фільтр паливний, ГРМ, гальмівні колодки, щітка передня, свічка запалювання, гума.