Авторозбірка KIA Optima, авторазборка Киа Оптима на запчастини

Настройки
Автомобіль на розбірці
Місто
Пробег
KIA (2013 - 2099) Автомат G4KJ
Харків
58
KIA (2013 - 2099) Типтроник G4KJ
Київ
50

Б/у автозапчастини для Кіа Оптіма з розбірок

У розділі Авторазбірки АвтоПро Україна Ви можете знайти оригінальні б/у запчастини з розбірок для KIA OPTIMA седан (2013 - 2019) 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019 років випуску.

Ви можете вибрати запчастини серед 2 пропозицій, які встановлено продавцями на розбірку в містах Харків, Київ. Серед представлених Кіа Оптіма Ви можете знайти кузовні елементи (звичайно, їх треба підбирати під колір власного авто): капот, багажник, решітку радіатора, фаркоп, двері, дзеркала заднбого виду і т.п., основні агрегати автомобіля: двигун, коробку передач, генератор, стійки, важелі, а також сидіння, колеса, шини, фари, лобове скло, тощо. Багато людей з недовірою відносяться до б/у запчастин, але якщо Ви знаєтеся на конструкції власного автомобіля, то можете заощадити гроші при покупці б/у запчастини, а також у випадку заміни запчастин власноруч. До того ж доволі часто продавець із розбірок надає гарантію на деталь - це означає, що він впевнений у якості запчастин.

У випадку, якщо в розділі Авторозбірки Ви не знайшли потрібну Вам модель автомобіля або запчастину, перейдіть до каталогу АвтоПро по цій моделі, або скористуйтеся пошуком по VIN-коду в оригінальних каталогах, або пошуком по оригінальному коду (якщо Вам відомий оригінальний код запчастини)