Розборка Хендай Терракан (Hyundai Terracan)

 • позашляховик


  Hyundai Terracan

Авторозборка Hyundai Terracan, розбирання Hyundai Terracan на запчастини.

 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія Привід Задній Пробіг, км
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія МКПП 5 Привід Задній Пробіг, км
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія АКПП Привід Задній Пробіг, км
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія АКПП Привід Задній Пробіг, км 138 000
 • Двигун Трансмісія МКПП 5 Привід Пробіг, км 230 000
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія МКПП 5 Привід Задній Пробіг, км 200
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія МКПП 5 Привід Задній Пробіг, км
 • Двигун 2.9 CRDi Трансмісія Привід Задній Пробіг, км 200

Купити б/у запчастини Hyundai Terracan в Україні

Розборка Hyundai Terracan - це оптимальний вибір для економії на оригінальних автомобільних запчастинах, при цьому не піддаваючи ваш автомобіль ризику раптових неполадок, пов'язаних з використанням бюджетних аналогів з Китаю, а також не чекаючи довгих поставок автозапчастин з-за кордону. Ефективна робота всіх елементів і пристроїв автомобіля забезпечує його захищеність та комфорт під час експлуатації. Неправильне обслуговування та прострочена заміна зношених деталей призведуть до серйозних поломок, яких неможливо уникнути. Для запобігання цього необхідно використовувати якісні запчастини та аксесуари при обслуговуванні та ремонті, хоча їх ціна може бути вищою, вони забезпечують надійність і довговічність.

Авторозбірка Hyundai Terracan

Якщо ваш автомобіль все ще на гарантії, просто зверніться до офіційного сервісного центру та використовуйте лише оригінальні запчастини. В іншому випадку доведеться самостійно шукати запасні частини. У пошуках економії багато вибирають розборки Хендай Терракан. Головне - звертатися лише до перевірених постачальників, які забезпечують високу якість запчастин.

В каталозі шротів на АвтоПро вы можете знайти б/у запчастини з розбірок для Hyundai Terracan 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006 років випуску, з двигунами 2.5, 2.9, 3.5 л.

Основною перевагою покупки б/у запчастин з розбірок на Hyundai Terracan є ціна деталей, яка значно нижча від вартості нових запчастин. А також наявність. Більшість пропозицій представлені з деталями, знятими з автомобілів і підготовленими до продажу. Кожен рік авторозбірки стають все більш популярними, надаючи відмінну альтернативу покупці нових оригінальних запчастин.

Наш сервіс надає ціни від реальних продавців в офлайні та інтернет-магазинах авторозбірок Hyundai у Києві, Одесі, Харкові, Дніпропетровську, Львові та інших містах України.

Шрот Хендай Терракан

Наш каталог розробляється командою автомобільних експертів і регулярно поповнюється новими автомобілями з розбірок. У випадку, якщо в каталозі ви не знайшли потрібну вам б/у запчастину, скористайтеся пошуком за VIN-кодом в нашому каталозі, пошуком за кодом запчастини (якщо вам відомий оригінальний код деталі) або пошуком за маркою та моделлю автомобіля, де ви зможете знайти запчастини на Хендай.

У авторозбірках АвтоПро транслюються прямі ціни від продавців з усієї України. Ми не втручаємось у ціноутворення запчастин і надаємо інформацію безпосередньо від продавців.

Інші моделі Hyundai