Новий чемпіон Формули-1 шокував усіх своїм рішенням

Німецький пілот команди Mercedes Ніко Росберґ, який 27 листопада став чемпіоном світу в класі «Формула-1», в п’ятницю, 2 грудня, повідомив про завершення кар'єри. «Але вони посилювали мою мотивацію, причому настільки, що раніше я б, мабуть, не повірив, що зможу відігратися і все ж здійснити свою мрію», — заявив 31-річний німець на прес-конференції у Відні.

«Я хотів би скористатися можливістю, щоб оголосити, що я вирішив закінчити свою кар'єру на „Формулі-1“ прямо зараз», — сказав Росберг.

«Протягом усіх 25 років у гонках моєю мрією і єдиною метою було стати чемпіоном «Формули-1». Росберг вирішив піти, оскільки досяг своєї мрії.

Також Росберг подякував команді, друзям та родині за підтримку. Це був неймовірний і незабутній досвід.

Він прийшов до титулу в своєму 11-му сезоні. За чотири роки в Williams йому лише двічі вдалося фінішувати на подіумі.

У 2013 році замість Шумахера в Mercedes прийшов чемпіон 2008 року Льюїс Гемілтон, з яким боротися Росбергу було вже набагато складніше. Ніко Росберґ став другим в історії сином чемпіона, який також виграв титул.