Вхід через соцмережі:

Забули пароль?

Вхід через соцмережі:

Подивитись демонстрацію

Avto.pro – сайт, що допоможе Вам купувати автомобільні запчастини дешевше, швидше та якісніше! На сайті ми зібрали пропозиції від продавців запчастин і транслюємо їх реальні ціни, без жодних націнок. За допомогою нашого проекту Ви можете купити запчастини напряму від продавця, без посередників. Ми не інтернет-магазин, ми не заробляємо на продажу запчастин.

Для пошуку запчастин використовуйте каталог чи функціонал «пошук по коду», після чого оберіть найбільш цікаву для вас пропозицію та зв’яжіться з продавцем.

Наш проект ставить перед собою три основні завдання:

  • Зібрати на своєму сайті найбільший і найточніший віртуальний каталог автомобільних запчастин.
  • Максимально спростити та прискорити покупку автозапчастин для іномарок.
  • Розширити географічні рамки купівлі та продажу нових та б/у запчастин на всі регіони країн СНД.

У каталозі Avto.pro Ви можете знайти нові та б/у запчастини для вітчизняних автомобілів та іномарок з Європи, Японії та США.

Авто.про – Ваш навігатор серед величезного розмаїття запчастин і виробників, цін і продавців. Приємної Вам роботи!

Запчастини для японських автомобілів

Японські виробники автомобілів високо цінуються вітчизняними водіями. Мазда (Mazda), Субару (Subaru), Ніссан (Nissan), Сузукі (Suzuki), Мітсубіші (Mitsubishi), Тойота (Toyota) та преміум-марки Інфініті (Infiniti) та Лексус (Lexus) завоювали популярність своїми високими показниками безпечності, надійності, комфорту та швидкості. Головна проблема, з якою зустрічаються власники японського автопрому – пошук японських запчастин, які дуже складно відшукати на вітчизняному ринку. Наш каталог містить запчастини для японських автомобілів усіх років випуску.

Запчастини для європейських автомобілів

Європа – найбагатша на різноманіття автомобільних марок частина світу. Європейці розуміються на практичності та якості машин, втім навіть найнадійніші моделі потребують обслуговування та ремонтних робіт. Ми розуміємо, що Ви не хочете витрачати власний час на пошук необхідних деталей у різноманітних автомобільних магазинах і ринках, тому ми й створили великий універсальний каталог запчастин для європейських автомобілів.

Запчастини для американських автомобілів

Саме Америка створила автомобільний культ. Для багатьох виробників саме американський ринок став відправною точкою у створенні всесвітньо відомих моделей, та й американські машини незмінно популярні на всіх континентах світу. Звичайно, вони теж потребують ремонту, а через віддаленість континентів неможливо знайти потрібний спектр запчастин у стаціонарних магазинах. У нас Ви можете знайти та купити (а також і продати) деталі для американських авто.